Digitální konference Axis Talk 2020 přivítá významné světové osobnosti v oblasti bezpečnosti a videodohledu

publikováno:
autor:

Online konference Axis Talk 2020 se uskuteční 25. června 2020 ve čtyřech jazycích – angličtině, češtině, polštině a ruštině. Celodenní program nabídne mimo jiné vstupy Martina Grena, vynálezce IP kamery a zakladatele společnosti Axis nebo dalších českých i mezinárodních expertů.

Každoroční partnerská setkání společnosti Axis Communications letos na jaře nemohla proběhnout, proto společnost přichází s novým formátem východoevropské online konference, která se uskuteční 25. června od 9.50 do 16.00 na konferenční webové stránce. Účastníci se mohou registrovat libovolně na jednotlivé prezentační bloky, nebo strávit na konferenci celý den.

Vše podstatné o bezpečnosti, videodohledu a smart city

Konference je určena nejen pro partnery společnosti Axis a systémové integrátory, ale i pro všechny zájemce z řad koncových uživatelů.  Přinese nejnovější informace z oblasti elektronického zabezpečení, IP videa i audia a smart city. „Připravili jsme program hned ve čtyřech jazycích a nabídne prezentace světových odborníků, jakými jsou třeba vynálezce IP kamery Martin Gren nebo ředitel Axis Communications pro východní Evropu Magnus Zederfeldt,” říká programová ředitelka konference Kristýna Švédová ze společnosti Axis a dodává: „Účastníkům konference tentokrát nemůžeme dopřát občerstvení, ale do programu jsme zapojili i několik odpočinkových aktivit, které vám umožní strávit u prezentací příjemný den.“

Mezi hlavní taháky programu budou patřit například tyto prezentace:

10.00–10.20

Evoluce internetu věcí v bezpečnosti

Jaké byly začátky internetu věcí, čemu čelíme v současnosti a co nás čeká v budoucím vývoji, objasní dialog mezi Martinem Grenem a Magnusem Zederfeldtem.

11.30–12.00

Videodohled a umělá inteligence jak jsme daleko?

Umělá inteligence a hluboké učení přináší příležitosti pro novou generaci video analytiky. Zároveň v mnoha případech AI vyvolává velmi vysoká očekávání. Jak se v současné situaci zorientovat?

13.40–14.10

Kompletní řešení více než jen spolehlivý dohled

Prezentace řešení Axis Camera Station od společnosti Axis, systému zahrnujícího nejen videodohled, řízení přístupu nebo chytré aplikace, ale i kompletně vybavené servery či klientské pracovní stanice

14.50–15.20

Inteligentní systémy pro naše města a dopravu

Koncepční přístup společnosti Axis k problematice chytrých a bezpečných měst. Konkrétní řešení pro jednotlivé oblasti: bezpečnost, chytrou dopravu a udržitelný rozvoj.

Celý program konference Axis Talk 2020 a bezplatnou registraci najdete na dedikované konferenční webové stránce.