OBCHODNÍK / OBCHODNICE– tenkostěnné ocelové konstrukce METSEC

Jak si vás představujeme?

- jste týmový hráč, který je ale schopen plnit samostatné úkoly.

- máte dynamickou osobnost s tahem na branku.

- máte schopnost analyzovat situaci a rychle se rozhodovat.

- máte schopnost řešit situace diplomaticky.

- nechybí vám sociální inteligence.

Co byste měl umět?

- pracovat s balíčkem Microsoft office

- používat komunikační technologie

- alespoň základní znalost autoCADu bude pro vás výhodou

Jaká bude náplň vaší práce?

- budete obsluhovat svěřené prodejní oblasti – většinou kraje v Čechách

- budete v kontaktu se současnými zákazníky a vyhledávat nové zákazníky a obchodní příležitosti

- budete poskytovat technické poradenství zákazníkům a projektantům

Co by vám nemělo chybět nebo bude pro vás výhodou?

- vzdělání stavebního směru (VŠ nebo SŠ s praxí) – obor konstrukce nebo pozemní stavitelství

- znalost oboru ocelových konstrukcí nebo pozemního stavitelství v halových stavbách

- praxe v následujících oblastech je výhodou:

            - navrhování ocelových konstrukcí

            - obchodník s ocelovými konstrukcemi

            - stavbyvedoucí / projekt manažer

            - opláštění budov – trapézové plechy, sendvičové panely

Co můžete očekávat od nás?

- odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na znalostech a schopnostech

- roční bonus až 30 % ročního planu v závislosti na plnění prodejních cílů

- firemní automobil i k soukromým účelům

- mobilní telefon, notebook a ostatní nástroje které budete potřebovat ke své práci

- příspěvek na penzijní připojištění, akciový program koncernu voestalpine, stravenky a hlavně lidský fair-play přístup! :)

V případě, že jste z větší dálky a zaujmete nás, tak vám poskytneme během zaškolení ubytování a po zapracování budete pracovat z „home office“.

Nabízíme příležitost pro ambiciózního stavebního inženýra se zkušenostmi a chutí je rozvíjet. Pokud vás nabídka zaujala a chcete s námi pracovat, neváhejte a pošlete nám CV s průvodním dopisem a my se vám ozveme!

CV s průvodním dopisem zasílejte na email katerina.wlachova@voestalpine.com