28. konference žárového zinkování

3. října 2023 - 5. října 2023

Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. ve spolupráci s generálním partnerem akce, společností COREZINC s. r. o. a partnerem společenského večera, společností TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na 28. KONFERENCI ŽÁROVÉHO ZINKOVÁNÍ, která se uskuteční v termínu 3. - 5. října (októbra) 2023 v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Připravuje se pro Vás, kromě tradičního konferenčního přednáškového dne (středa 4.10.2023), také bohatý doprovodný program. Budete mít možnost navštívit Dolní Vítkovice, světově unikátní areál, ve kterém se mezi lety 1828 až 1998 těžilo uhlí a vyrábělo surové železo. Po prohlídce se přesunete do objektu Brick House, což dříve byla hornická šatna a tam proběhne posezení a večeře.

Poslední den konference budete mít možnost navštívit společnost Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A., která je významným výrobcem zinku v Evropě a největším v Polsku. Navštívíme momentálně nejmodernější provoz na světě, který vyrábí zinek katodickým vylučováním.

Více informací včetně přihlášky naleznete v pozvánce.

Prohlédnout si pozvánku