Fórum Nerezářů 2019

4. listopad 2019 - 6. listopad 2019

Redakce časopisu Focus Nerez pořádá 6. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí - Fórum Nerezářů 2019, která se bude konat 4. - 6. listopadu 2019 v hotelu Soláň, Karolinka. 

Letošní Fórum nerezářů zamíří do Beskyd. Loňský kraj vinic okolo Mikulova vystřídají kopce Moravskoslezských Beskyd v kraji pohanského boha Radegasta. A právě u bájné sochy Radegasta neformálně zahájíme konferenci tradičním welcome drinkem spojeným s tradiční procházkou, tentokráte po hřebeni Pusteven.

Přednášková část konference proběhne v prostorách horského hotelu Soláň patřícího do obce Karolinka, který se nachází cca 14 km od Rožnova pod Radhoštěm. Zakončena bude neformálním posezením s valašským rautem.

V závěrečném dni fóra se přesuneme do Rožnova pod Radhoštěm, kde proběhne exkurze do výrobních provozů významného zpracovatele korozivzdorné oceli - firmy RETIGO s.r.o. Tato společnost je výrobcem zařízení pro gastronomické provozy, zvláště pak parních konvektomatů, které vyváží do celého světa (www.retigo.cz).

  1. den konference – setkání na Pustevnách s welcome drinkem u sochy Radegasta
  2. den konference – přednášky a večerní posezení s valašským rautem
  3. den konference – exkurze do RETIGO s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

Přednáškový program letošní konference bude opět zaměřen na nejdůležitější témata spojená s problematikou branže korozivzdorných ocelí, kterými jsou: koroze, správná volba materiálu, správné postupy a zásady zpracování korozivzdorných ocelí, jejich svařování a dělení, povrchová úprava, apod.

Tyto a mnohé další otázky budou v průběhu Fóra nerezářů 2019 zodpovězeny zkušenými přednášejícími, mezi kterými jsou jak odborníci z technických univerzit v České republice, tak odborníci z praxe - zástupci firem, kteří denně řeší problémy vznikající při zpracování nerezu. Nebudou chybět ani zahraniční přednášející, zástupci Acerinox a Nickel Institut.

Účastnický poplatek Fóra nerezářů 2019:

  • 3.800,- Kč (+21 % DPH) při přihlášení do 07.10.2019
  • 4.300,- Kč (+21 % DPH) při přihlášení od 08.10.2019

Cena zahrnuje: občerstvení uvedené v programu, konferenční materiály, doprovodný program.

Zájemci o propagaci své firmy na této akci mohou tak učinit formou:

  • reklamního stolku nebo banneru ve foyer konferenčního sálu (4.000,- Kč + DPH)
  • vložením propagačního materiálu do konferenční tašky (2.500,- Kč + DPH)

Ubytování si účastníci zajišťují sami. V konferenčním horském hotelu Soláň jsou pro účastníky konference rezervovány pokoje za zvýhodněnou cenu. Ubytovací kapacita hotelu je omezena, proto neváhejte s rezervací pokojů! Další ubytovací kapacity jsou pak rezervovány v horském hotelu Čarták.

Místo konání: Hotel Soláň, Karolinka

Bližší informace a dotazy:
info@focus-nerez.com  
+420 596 110 320
+420 608 631 028
Kontaktní osoba: Ing. Pavlína Opletalová

Přihlašovací formulář v elektronické podobě a další informace naleznete na www.forum-nerezaru.com