Spo(h)lečná budoucnost pod křídly PohlCon

publikováno:
Nákupní centrum MyZeil v neměckém Frankfurtu. Kolejnice JORDAHL® JGB  jsou důležitou součástí této nadčasové stavby moderní architektury, kde proměňující se světlo stírá hranice mezi interiérem a exteriérem. Nákupní centrum MyZeil v neměckém Frankfurtu. Kolejnice JORDAHL® JGB jsou důležitou součástí této nadčasové stavby moderní architektury, kde proměňující se světlo stírá hranice mezi interiérem a exteriérem.

Byznys s sebou přináší změny, a přestože pořekadlo „změna je život“ může znít lehce ohraně, pro JORDAHL & PFEIFER Stavební techniku platí letos dvojnásobně. Od května 2023 bude společnost pokračovat v podnikání pod názvem své mateřské společnosti – německé rodinné firmy PohlCon. Nová „firemní fasáda“ samozřejmě nic nemění na filozofii společnosti a postoji k našim partnerům. Zákazníkům budeme i nadále zajišťovat špičkový odborný servis, bezprecedentní kvalitu, lidský přístup a návrhy efektivních technických řešení přesně podle jejich potřeb.

Stále budeme plnit nejpřísnější technické a bezpečnostní předpisy, které díky síle tradic a dlouholetým zkušenostem dokonce i v rámci mezinárodních grémií již nějakou dobu spoluvytváříme. Technologicky pokročilá výrobní základna v Německu je téměř stoprocentní garancí, že pro vás najdeme řešení pro každý stavební problém spadající do naší kompetence.

To všechno jsou klíčové hodnoty, jichž jsme si odjakživa cenili jako Jordahl & Pfeifer a budeme si jich cenit i jako PohlCon. Zejména je pro nás důležité, abyste vy, naši obchodní partneři, tuto změnu identity pocítili co nejméně, nebo ji zaregistrovali výhradně prostřednictvím zkvalitnění našich služeb.

SILNÉ ZÁZEMÍ A TRADICE RODINNÉ FIRMY

Historie PohlCon se počítá od roku 1951, kdy inženýr Hermann Pohl vynalezl inovativní kabelovou svorku a založil společnost Hermann Pohl OHG. Tu pak v roce 1969 sloučil s firmou Anton Klein OHG, čímž vznikla společnost jménem PUK (zkratka Pohl und Klein).

V roce 1977 činorodá rodina Pohlů do své skupiny začlenila společnost JORDAHL, specialistu na výztuže a upevňovací řešení. O dvě dekády později, konkrétně roku 2001, přidali společnost H-BAU Technik, dodavatele stavebních materiálů pro betonářské společnosti a výrobce prefabrikovaných dílců.

V roce 2019 rodina Pohlů zakládá PohlCon Vertriebs GmbH, která je ovšem o tři roky později společně se skupinami PUK, JORDAHL a H-BAU Technik sloučena do jedné společnosti, a to PohlCon se sídlem v Berlíně.

JEŠTĚ ŠIRŠÍ SORTIMENT A OBCHODNÍ VZTAHY

Společnost PohlCon věří, že ti, kteří rozumí svému řemeslu, mohou dosáhnout výjimečných věcí či je přímo tvořit. Filozofie PohlCon a jejích produktů tkví v naší osobní ambici, aby každý ze zaměstnanců společnosti dosáhl výjimečnosti ve svém vlastním oboru. Klade si také za cíl dokonalé pochopení zákazníka a jeho potřeb. Podpoříme ho všude, kde nás bude potřebovat – ať už ve fázi vývoje, výroby, dodání produktových řešení až po odborné instalace, či při osobní konzultaci na stavbě.

Díky dlouholetému působení na českém trhu jako Jordahl & Pfeifer si PohlCon zachová určitá specifika. V našem sortimentu i nadále zůstávají vibroizolace od společnosti Calenberg či výrobky značky Pfeifer.

Už teď lze sebevědomě prohlásit, že naše společná budoucnost bude zářná a růžová. I když pod křídly PohlConu bude spíš zářná a fialová, stejně jako naše logo. I motto zůstane stejné: Zakotveno v kvalitě. Těšíme se na další spolupráci.

Autor: PohlCon

Jordahl & Pfeifer změní své jméno na PohlCon.

Jordahl & Pfeifer změní své jméno dle mateřské společnosti PohlCon. Partnerství zakotvené v kvalitě zůstává.