Společnost Rembrandtin rozšířila svůj sortiment o nátěrový systém Polyurea

Produkty společnosti se vyznačují vysokou odolností, přilnavostí a schopností odolávat oděru a korozi Produkty společnosti se vyznačují vysokou odolností, přilnavostí a schopností odolávat oděru a korozi

Společnost Rembrandtin, s. r. o., nabízí širokou škálu nátěrových hmot, od dekorativních, autolakování refinish až po průmyslové nátěry. Firma neustále sleduje nové trendy a technologie, které průběžně uvádí do praxe. V článku jsou popsány přednosti unikátního nátěrového systému Polyurea a možnosti uplatnění.

Rembrandtin, s. r. o., má již dlouholetou tradici na trhu a poskytuje nátěrové hmoty s velmi širokým rozsahem. Nabízí dekorativní nátěry (fasádní barvy, interiérové barvy, lazury, …), autolaky refinish a je evropským lídrem pro průmyslové nátěry v oblasti povrchové ochrany. Firma neustále sleduje nové trendy a technologie, které uvádí do praxe.

Poskytuje široké portfolio pro průmyslové nátěry, ale cílem společnosti není jen prodat průmyslovou barvu, nýbrž zajistit komplexní služby – od rady s výběrem vhodného systému, až po pomoc při zajištění realizace s partnerskými společnostmi.

V sortimentu a nabídce služeb můžete najít nátěry pro železnice, tepelně odolné nátěry, obecné průmyslové nátěry, nátěry pro ACE, ochranné nátěry a mnoho dalšího. Mimo klasické průmyslové nátěry firma nabízí i práškové nátěry, nátěry pro dřevozpracující průmysl a silniční značení.

V obecných průmyslových nátěrech jsou pro tuto společnost důležité vysoce kvalitní suroviny a přístup šetrný k životnímu prostředí. Řešení nátěrů se zaměřují na ochranu proti korozi různých kovových podkladů a zároveň poskytují produktová řešení pro dlouhotrvající bezchybný vzhled.

NOVINKA – POLYUREA

Aktuální novinkou je nátěrový systém Polyurea. Jedná se o pozoruhodnou technologii elastomerů, která se dá uplatnit v řadě aplikací, a která má velmi vysokou odolnost, přilnavost a schopnost odolávat oděru a korozi. Aplikace je rychlá, funkční, s dlouhodobou životností.

A kde se dá Polyurea využít v praxi?

  • Povlakování a izolace nádrží.
  • Podlahy a plochy na parkovištích.
  • Povlakování mostních plošin.
  • Aquaparky a dětská hřiště.
  • Izolační nátěry akvárií.
  • Střešní nátěry.
  • Čističky odpadních vod.

S výběrem vhodného systému povrchových úprav je k dispozici i aplikace určená pro mobilní telefony. Tato aplikace usnadňuje přístup ke skladbě výrobků firmy podle normy ISO 12944.

Více informací o průmyslových nátěrech a mnoho dalšího naleznete na našem webu www.rembrandtin.cz.

Rembrandtin, s. r. o.