SSI Group nově zajištuje ostrahu Masaryčky, Fragmentu a Kongresového centra

publikováno:
Na českém a slovenském trhu SSI Group aktuálně poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu (IFM) již pro celkem více než 900 objektů. Na českém a slovenském trhu SSI Group aktuálně poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu (IFM) již pro celkem více než 900 objektů.

Společnost SSI Group získala několik nových zakázek. Nově realizuje projekty pro společnost Trigema a její ikonickou budovu Fragment, společnost Penta a její Masaryčku a Kongresové centrum Praha včetně hotelu Holiday Inn. Dále pak pro projekt Pilsner Urquell - The Original Beer Experience, Galerii Šantovka a několik logistických areálů.

SSI Group zajišťuje nově služby ostrahy v architektonicky i umělecky unikátní karlínské budově Fragment nabízející 140 luxusních nájemních bytů. Budova na první pohled upoutá celkovým designem a sochou bohyně Lilith Davida Černého. Ihned po svém dokončení se stala jednou z dominant progresivního Karlína.

SSI Group oznámila zahájení služeb ostrahy pro pražskou Masaryčku, vlajkovou loď společnosti Penta Real Estate.„Velmi nás také těší, že můžeme oznámit zahájení služeb ostrahy pro pražskou Masaryčku, vlajkovou loď společnosti Penta Real Estate. Unikátní architektura světově proslulých tvůrců z ateliéru Zahy Hadid regeneruje obrovský brownfield patřící k Masarykově nádraží a vnáší do centra města novou kvalitu každodenního života. Je pro nás radost připojit se k takovémuto projektu,“ říká Radek Škrabal z SSI Group a dodává: „Jako česká rodinná firma máme také radost ze spojení s českým pivem. Nově řešíme služby ostrahy a úklidu pro projekt Pilsner Urquell - The Original Beer Experience. Budova na Václavském náměstí je multimediální smyslovou atrakcí, jejíž součástí je hospoda, pivní muzeum s interaktivní expozicí, dále škola čepování, ochutnávky piva a další zajímavosti.“

Velkou zakázku odstartovalo SSI Group pro pražské Kongresové centrum.Velkou zakázku odstartovalo SSI Group pro pražské Kongresové centrum. Pro tuto rozsáhlou neofunkcionalistickou kongresovou budovu zajišťuje služby komplexní bezpečnosti. Celý objekt má k dispozici 70 sálů různé velikosti s celkovou kapacitou 9 300 osob. Největší Kongresový sál pojme 2 800 návštěvníků. Jeho součástí je i Business Centre Vyšehrad a čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre s kapacitou 254 pokojů.

SSI Group zahájila taktéž bezpečnostní služby pro olomouckou Galerii Šantovka, která je s prodejní plochou o rozloze 48 377 m² největším obchodním centrem v celém Olomouckém kraji a řadí se mezi deset největších center v České republice. Z řad síťových zakázek SSI Group rozšířila své služby pro 240 poboček lékáren Phoenix & Benu v rámci celé ČR. 

Společnost nově poskytuje kompletní služby integrovaného facility managementu pro logistický a průmyslový park Rosice Park Pardubice.SSI Group také zaznamenává úspěchy na poli logistiky. Společnost nově poskytuje kompletní služby integrovaného facility managementu pro logistický a průmyslový park Rosice Park Pardubice. Jde o moderní areál o velikosti zhruba 50 000 m² s velkorysým dopravním zázemím. Dále SSI Group spravuje logistický park Myslinka ležící 15 km od Plzně. Pět hal, jejichž užitná plocha čítá přes 60 000 m² spadá do portfolia P3 Logictic Parks. SSI Group tak pro tohoto klienta má ve správě téměř 800 000 m².

Na českém a slovenském trhu pak SSI Group aktuálně poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu (IFM) již pro celkem více než 900 objektů.

Autor: SSI Group