Investiční skupina Winning Group a.s. oznamuje změnu ve vlastnické struktuře

publikováno:
autor:
Ilustrační obrázek. Stavba Jihomoravského kraje 2019. První místo v kategorii Rekonstrukce staveb - barokní Paarův zámeček v Pohořelicích (realizace Winning Group) Ilustrační obrázek. Stavba Jihomoravského kraje 2019. První místo v kategorii Rekonstrukce staveb - barokní Paarův zámeček v Pohořelicích (realizace Winning Group)

Majoritní vlastník a lídr skupiny pan Sebastian P. Wagner kupuje prostřednictvím společnosti Winning SW Holding s.r.o. zbývající 30% podíl od společnosti WINNING ABS s.r.o., kterou vlastní pan Ing. Pavel Absolín. Tímto se společnost Winning SW Holding s.r.o. stala ke dni 14. 5. 2020 stoprocentním vlastníkem holdingu Winning Group a.s.

Pavel Absolín bude i nadále pracovat na dosavadních úkolech a projektech v rámci skupiny Winning Group a.s. a posune se v rámci statutárních orgánů společnosti z představenstva do dozorčí rady.

„Děkuji Pavlovi za výborně odvedenou práci při zakládání naší firemní skupiny a jsem rád, že bude i nadále plnit dosavadní úkoly ve skupině Winning Group,“ uvedl Sebastian P. Wagner.

„Prodejem podílů se pro mě nic nemění. Jedná se o naplnění vize, kterou jsme si se Sebastianem načrtli v našich začátcích již v roce 2015. Těším se na dobu příležitostí, která nás čeká, a věřím, že svými zkušenostmi budu moci přidat ruku k dílu,“ shrnul na závěr Pavel Absolín.

 

TECHNICKÁ TELEVIZE


Reklama

Profesionální skener Trimble X7 boří limity 3D skenování. Podívejte se, jak snadná může být Vaše práce díky průlomovým technologiím, jakými jsou autourovnání, autokalibrace a autoregistrace. Video ZDE.

Kalendář akcí