Nakupujte už na Vánoce vybavení domácnosti? Těchto pět tipů se vám bude hodit

publikováno:
autor:
Ilustrační foto Ilustrační foto

Možná se to nezdá, ale Vánoce se velmi rychle blíží. Že tomu nevěnujete pozornost a nakupujete dárky pro své blízké až na poslední chvíli? Moc dobře nečiníte, protože před svátky už bude jednak minimum času a jednak se setkáte s neskutečným množstvím lidí v supermarketech a jiných prodejnách. U eshopů to platí také, a to zejména v tom smyslu, že Česká pošta a jiní dopravci nebudou stíhat zboží expedovat. Může se vám tak klidně stát, že vánoční dárky dorazí se zpožděním až někdy v průběhu měsíce ledna, což si jistě nepřejete. Proto začněte již nyní. Jestliže netušíte, co pořídit, jste na správném místě. Poradíme vám, které vybavení by ve vaší domácnosti nemělo chybět a stojí za to si je na Vánoce pořídit.  

Užívejte si pohodlí v nové sedačce

Výbornou volbou je kupříkladu nová sedací souprava. Ano, koupit si ji můžete jindy než na Vánoce, nicméně víte, jakou budou mít děti radost, až novou sedačku najdou u vánočního stromku? Její stěhování bude sice asi složitější, nicméně zvládnout byste to měli. Pokud ji necháte třeba v garáži a řeknete dětem, že ji Ježíšek umístil právě sem, také vám uvěří. Na trhu se nachází spousty různých variací, a to jak rohových, tak i klasických prostorových. Záleží jen na tom, kolik máte místa v obývacím pokoji. Ušetřit na takovém nákupu můžete nyní solidně díky slevovým kupónům, jež najdete třeba na speciálním portálu buykers.com.

Nová jídelní sada

Nehodláte na Vánoce investovat horentní sumy do nové sedací soupravy, ale chtěli byste koupit něco pro všechny členy domácnosti? Pak není problém poohlédnout se po jídelní sadě. Takové nové krásné talíře v jakémkoli stylu dokážou vykouzlit radost na tváři každého. Výbornou volbou jsou jak čistě bílé variace, tak i nejrůznější barevné odstíny. Ty lze ladit k výmalbě kuchyně či jídelny. A kde výhodně nakoupit? Třeba v eshopu 4home. Vždyť aktuálně platí 4home slevový kód, s nímž můžete velmi slušně ušetřit. K dispozici je na buykers.com.  

LED osvětlení a ozdoby

Máte rádi různá vánoční světýlka? Pak nastal nejvyšší čas pro jejich nákup. Ne, pod stromeček je dávat nebudete, nicméně hezký ozdobený prosvětlený interiér exteriér stojí za to mít. Hezky vypadají jak třeba LED řetězy, tak i LED rampouchy a jiná osvětlení. Vyzkoušet také můžete projektor na stěnu s vánočními motivy. I k němu se vztahují slevy na buykers. Taková projekce se stane ve večerních hodinách něčím jedinečným a můžete si být jistí, že se u vašeho domu budou kolemjdoucí zastavovat.  

Deky a přikrývky

Tak těch není nikdy dost! Zachumlat se někde u televize do deky, když venku panují třeskuté mrazy, je velmi příjemné. Vybírat dnes lze mezi variacemi z různých materiálů, které jsou hodně měkké a jemné na dotek. Barvy laďte k interiéru vašeho bytu či domu. Na buykers najdete spousty kupónů, s nimiž dokážete i při nákupu deky ušetřit.

Samolepicí dekorace

Zdají se vám stěny poněkud fádní? I s krásnými barvami často nic moc nevymyslíte. Optimální je proto dát si pod stromeček nějaké originální vkusné samolepky na stěnu. Často i černobílé variace prostor neskutečně oživí. Mezi velmi oblíbené motivy se řadí třeba fototapety přírody, případně nejrůznější animovaní hrdinové do dětského pokoje. Vaše ratolesti se pak budou cítit ještě pohodlněji.  

Aktuálně

Největší česká architektonická soutěž o nejlepší realizaci Grand Prix Architektů – Národní cena za architekturu startuje.

V porotě zasedá Petr Štefek (Česko), Irakli Eristavi (Slovensko), Thorbjörn Andersson (Švédsko), Balázs Bognár (Japonsko) a Amanda J. Levete (Velká Británie). Termín registrace projektů je do půlnoci 30. června 2023 a účast je zdarma. Registrace zde.