Izolace 2020

6. únor 2020

Hlavním organizátorem je společnost A.W.A.L. s.r.o., hlavním partnerem je společnost ROCKWOOL, a.s. a hlavním mediálním partnerem odborný internetový portál izolace.cz.

Konference se koná pod záštitou ČKAIT a ČSSI.

Ve spolupráci s ČVUT Praha a Cechem strechárov Slovenska.

Konference je zařazena do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Konference se koná 6. února 2020 od 9.30 do cca 17 h v konferenčním sálu Veletržního areálu (PVA EXPO) v Letňanech, Beranových 667, Praha 9.

Námětem konference Izolace 2020 jsou: Izolace mezi paragrafy“, je to tak trochu experiment spojení technické problematiky s právní, tedy humanitní, problematikou. Obě části jsou velmi pospojované a vzájemně se ovlivňují, a to jak v pozitivním, tak i negativním slova smyslu..

Konference se každý rok účastní okolo 150-200 posluchačů pracujících v celém spektru stavebnictví od projektantů přes prováděcí firmy až po zástupce generálních dodavatelů českých stavebních firem. Celý program konference poskytne posluchačům z řad odborné veřejnosti informace, které nejsou obvykle publikované a které jim pomohou při budoucím rozhodování. 

Část z vložného poputuje na konto občanského sdružení Dílna Eliáš.

V rámci konference proběhne předání ocenění studentů vysokých škol za nejlepší studentskou práci zaměřenou na střechy v rámci 9. ročníku Memoriálu Antonína Fajkoše. (odkaz na http://memorial-af.cz/). I tentokráte bude předáno ocenění Řádu zlatého hořáku pro člověka, který se pro izolace narodil. Je v nich dlouhá léta činný a tento obor se díky němu posunul dále. V minulém roce tuto speciální cenu převzali pan Richard Mlýnek a Ing. Eduard Schilhart, CSc.. Nově byla předána cena Malovaný kontrolní háček pro šikovného izolatéra. Získal ji pan Richard Filip.

Bude pro Vás připraveno: občerstvení v rámci konference, sborník na CD, propagační materiály, 1x vstupenka na veletrh Střechy Praha (6.-8.2. 2020) a veškeré zázemí, které v rámci konference nabízíme našim posluchačům.

Další aktuální informace naleznete na www.izolace.cz.

V případě Vašeho zájmu účastnit se naší konference jako čestný host Vás prosíme o potvrzení své účasti na konference@izolace.cz nebo telefonicky paní Kateřině Zelené 737 215 507, 224 320 078, a to do 22. 1. 2020.

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí