AFI Europe dokončila 4. Fázi rezidenčního projektu Tulipa Třebešín

publikováno:
autor:
Rezidenční projekt Tulipa Třebešín Rezidenční projekt Tulipa Třebešín

Společnost AFI Europe zkolaudovala již čtvrtou etapu rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3. Čtrnáctipodlažní bytový dům „A“, který čítá celkem 155 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk do 4+kk, je kompletně vyprodán a developer právě začal s předáváním bytů novým majitelům.

„Čtvrtá etapa v Tulipě Třebešín je naší poslední etapou určenou k prodeji. Nově se již zaměřujeme na nájemní bydlení a v tomto duchu se nese i pátá fáze. Výstavba budovy „F“ začala letos v říjnu a koncem roku 2022 nabídne 61 hotových bytů k pronájmu,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Rozsáhlý projekt Tulipa Třebešín vzniká na městském brownfieldu v širším centru Prahy poblíž autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Zahrnuje celkem 750 standardních bytů a dalších 25 luxusních jednotek v 5 prémiových viladomech, které budou dokončeny v 1. čtvrtletí příštího roku. Nová fáze již cílí na nájemní bydlení. Součástí projektu je veřejný park a mateřská škola s kapacitou 60 dětí, která je v provozu přes dva roky. Nedaleko se nachází Olšanská poliklinika a obchodní centrum Atrium Flora se širokým spektrem obchodů a služeb.

Více na www.byty-trebesin.cz.