Změna www.konstrukce.cz jde na ruku našim čtenářům

Vážené čtenářky a čtenáři časopisu KONSTRUKCE,

po více než 10 letech se od září 2019 změnila tvář on-line verze našeho periodika, v rámci které publikujeme jednak články z aktuálního vydání, ale denně taktéž množství různorodých aktualit z oboru stavebnictví a strojírenství. Všechny změny jsou reakcí na nové požadavky čtenářů, především pak na stále častější používání tabletů či chytrých telefonu v našich životech. Nové, graficky moderní, stránky jsou přehlednější jak pro uživatele, kteří zůstávají věrni klasickým PC, tak komfortnější pro ty, kteří získávají informace především prostřednictvím svého mobilního přístroje. Aktuálně na nových stránkách najdete všechny články za posledních šest měsíců roku 2019. Pro vyhledávání archivních příspěvků od roku 2002 je možné se dostat na dřívější verzi, která bude samozřejmě stále k dispozici. 

Změnou se snažíme uspokojit i naše firemní partnery, kteří stále ve větší míře preferují internetovou reklamu. Rozšířili jsme proto množství banerových pozic. Stránky, jejíž měsíční návštěvnost činí cca 18,5 tisíc čtenářů, nyní disponují novými reklamními plochami, které jsou viditelné ale nepůsobí na uživatele (čtenáře) rušivým dojmem. Nové internetové stránky a jednotlivé články či reklamní sdělení disponují moderními prvky, které umožní snadnější vyhledávání podle klíčových slov, resp. jsou efektivněji zpracovávány různými internetovými vyhledávači.

V rámci nového webu je k dispozici i jednoduchý formulář, po jehož vyplnění budete moci dvakrát měsíčně získávat na vámi uvedený email výběr těch nejzajímavějších článků z našeho portálu, a to formou Newsletteru. Ten si budete moci stáhnout jak na PC, tak i v uživatelsky přívětivé a přehledné formě na tabletu i chytrém telefonu. I zde, mezi jednotlivými vybranými články, je možné využít plochy pro prezentaci firmy nebo konference. Připomínáme taktéž všem fanouškům sociálních sítí, že časopis KONSTRUKCE má na Facebooku svůj profil. I zde je možné si přečíst vybrané články nebo informace o zajímavých událostech, které se týkají jak naší publikační činnosti, tak i konferencí a seminářů, které naše vydavatelství pořádá nebo organizuje.   

Stejnou modernizaci a rozšíření chystáme do konce roku i v rámci partnerských portálů Silnice železnice a All for Power. Děkuji jak realizační společnosti RAILSFORMERS s.r.o. (railsformers.com), tak především naší kolegyni Monice Odstrčilové, která má největší podíl na finálním vzhledu a naplněnosti (administraci) on-line verze našeho časopisu. Věříme, že budete s novými možnostmi spokojeni. My se zase postaráme a slibujeme, že obsah, čili naše články a reportáže vás budou stále bavit. smiley