Pracovní nabídky IBR Consulting, s.r.o.

 

Společnost IBR Consulting, s.r.o. patří mezi přední české společnosti s dlouholetou zkušeností v oboru dopravního stavitelství. Naše společnost vlastní a vyvíjí software Aspe pro řízení projektu ve všech jeho fázích. V rámci svých dalších činností společnost provádí technickou asistenci a poskytuje konzultační služby. Divize Technická asistence se zabývá administrací projektů, v rámci které pomáhá investorům v oboru dopravního stavitelství s administrací změn původně uvažovaného technického řešení stavby.

Mimo to dále pomáhá s posuzováním nároků zhotovitelů postupy stanovenými smlouvou, s kontrolami soupisů prací, kontrolami jednotkových cen nových položek soupisu prací a kalkulačních rozpadů.

Propojení vývoje a podpory vlastního softwaru s ostatními činnostmi nám umožňuje nabízet skutečně komplexní služby při přípravě a realizaci staveb. IBR Consulting, s.r.o. vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oboru dopravního stavitelství. Setkáte se zde s nejmodernějšími přístupy řešení zajímavých projektů, což umožňuje nenahraditelný způsob získávání zkušeností, osobního rozvoje i profesního růstu.

 


Rozpočtář/Konzultant - Liberec
 IBR Consulting, s.r.o.


Rozpočtář/Konzultant - Praha
 IBR Consulting, s.r.o.


Programátor
 IBR Consulting, s.r.o.