Pracovní nabídky SKANSKA

 

Zkušenosti a vize Skanska Central Europe nám pomáhají utvářet prostředí pro život, práci a setkávání. Více než 135 let jsme jednou z největších stavebních a developerských společností na světě. Působíme na vybraných trzích v Evropě, severských zemích a Spojených státech. Společně s našimi zákazníky a díky odborným znalostem více než 32 000 zaměstnanců, přinášíme inovativní a udržitelná řešení, která umožňují vytvářet zdravé prostředí pro život.

Společně utváříme způsob, jakým svět žije, pohybuje se a propojuje směrem k udržitelnější budoucnosti. Od energeticky úsporných řešení staveb přes recyklaci materiálů až třeba po důraz na každodenní bezpečnost.

Vše, co děláme, má dopad - od těch nejvelkolepějších až po zdánlivě obyčejné. A podobně přistupujeme k zaměstnancům – nabízíme jim zázemí velké a stabilní společnosti, ale i možnost osobního a profesního rozvoje, flexibilitu a otevřenou kulturu moderní společnosti se skandinávskými kořeny. Jaká bude vaše role? Najděte si u nás pracovní příležitost a přesvědčíte se.

 


Stavbyvedoucí (M/Ž) - Brno
 SKANSKA


Mistr / Asistent na stavbě - Jižní Čechy
 SKANSKA