Fronius pořádá webináře o solárních elektrárnách na budovy

publikováno:
autor:
Fotovoltaická elektrárna na střeše výrobní haly – ilustrační foto (MONT-KOVO, spol. s r.o.) Fotovoltaická elektrárna na střeše výrobní haly – ilustrační foto (MONT-KOVO, spol. s r.o.)

Stále častěji vidíme na střechách či fasádách výškových budov, hal, staveb občanské vybavenosti či sportovištích solární panely, které jsou více a více doplňovány i bateriovými systémy. Různé systémy pak pokrývají část nákladů na elektrickou energii či teplo a dokáží tak majitelům spořit nemalé finance. Jedním z leaderů na trhu s využitím obnovitelné energie slunce je Fronius Česká republika s.r.o., která pro potřeby instalačních firem pořádá několik webinářů.

V rámci těchto webinářů dochází k interaktivnímu přenosu znalostí bez jakýchkoli cestovních nákladů. Cílové skupiny mohou komunikovat online s techniky Fronius a dalšími účastníky. Stačí se zaregistrovat a naladit odkudkoli.

Webinář: PRODUKTY A ŘEŠENÍ FRONIUS
(
čtvrtek 23. 4. 2020, od 13:00 do 14:00 hodin
)

V tomto webináři se dozvíte vše o společnosti Fronius. Budouz představeny produkty a systémová řešení a stejně tak viz „24 hodin slunce“. Účastníci se seznámí se sérii SnapInverter pro rezidenční a komerční systémy. Kromě toho bude prezentován online vizualizační nástroj pro snadné a efektivní monitorování FV systému. Registrace ZDE.

Webinář: FRONIUS SOLAR.WEB A JEHO FUNKCE
(
čtvrtek 30. 4. 2020, od 10:00 do 11:00 hodin)

V tomto webináři budou prezentovány možnosti monitorování systému a vizualizace dat pomocí Fronius Solar.web. Dále pak možná využití pro instalační firmy k podpoře zákaznických systémů. Registrace ZDE.