Fronius pořádá webináře o solárních elektrárnách na budovy

publikováno:
autor:
Fotovoltaická elektrárna na střeše výrobní haly – ilustrační foto (MONT-KOVO, spol. s r.o.) Fotovoltaická elektrárna na střeše výrobní haly – ilustrační foto (MONT-KOVO, spol. s r.o.)

Stále častěji vidíme na střechách či fasádách výškových budov, hal, staveb občanské vybavenosti či sportovištích solární panely, které jsou více a více doplňovány i bateriovými systémy. Různé systémy pak pokrývají část nákladů na elektrickou energii či teplo a dokáží tak majitelům spořit nemalé finance. Jedním z leaderů na trhu s využitím obnovitelné energie slunce je Fronius Česká republika s.r.o., která pro potřeby instalačních firem pořádá několik webinářů.

V rámci těchto webinářů dochází k interaktivnímu přenosu znalostí bez jakýchkoli cestovních nákladů. Cílové skupiny mohou komunikovat online s techniky Fronius a dalšími účastníky. Stačí se zaregistrovat a naladit odkudkoli.

Webinář: PRODUKTY A ŘEŠENÍ FRONIUS
(
čtvrtek 23. 4. 2020, od 13:00 do 14:00 hodin
)

V tomto webináři se dozvíte vše o společnosti Fronius. Budouz představeny produkty a systémová řešení a stejně tak viz „24 hodin slunce“. Účastníci se seznámí se sérii SnapInverter pro rezidenční a komerční systémy. Kromě toho bude prezentován online vizualizační nástroj pro snadné a efektivní monitorování FV systému. Registrace ZDE.

Webinář: FRONIUS SOLAR.WEB A JEHO FUNKCE
(
čtvrtek 30. 4. 2020, od 10:00 do 11:00 hodin)

V tomto webináři budou prezentovány možnosti monitorování systému a vizualizace dat pomocí Fronius Solar.web. Dále pak možná využití pro instalační firmy k podpoře zákaznických systémů. Registrace ZDE.

Aktuálně

Blíží se uzávěrka pro přihlašování děl do 8. ročníku České ceny za architekturu. Pospěšte si!

Přihlášku je možné podat do 13. dubna 2023 prostřednictvím online formuláře, a to bezplatně.

O vítězství v nejprestižnější tuzemské architektonické soutěži letos rozhodne Winy Maas, Taba Rasti, Joakim Lindmarker, Gilma Teodora Gylytė, Maike van Stiphout, Deyan Sudjic a Oliver Sadovský.

Kalendář akcí