Dvě ocelářské konference se spojují do jedné!

publikováno:
autor:
Ilustrační foto Ilustrační foto

Vážené čtenářky a čtenáři, obchodní partneři a přátelé, vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném. Věříme, že toto rozhodnutí umožní mnohým z vás se setkat v těchto složitých časech alespoň při jedné příležitosti a přinese v konečném důsledku i obohacení programu. Akce bude mít podporu, formou záštity, největších českých a jedné slovenské univerzity, na závěr konference se uskuteční moderovaný Diskusní panel. Těšíme se na vás tedy 5. listopadu 2020 v Olomouci.

Do té doby přejeme hlavně pevné zdraví!

Aktuálně

Projektanti projektující pozemní stavby očekávají růst trhu projektových prací ve výši 2,6 %. V současné chvíli mají projektové společnosti využity kapacity na 96 %. Tržby projektovým společnostem porostou o 3,3 %. Tržby porostou více v pozemní projekci. Projektové společnosti mají v současné chvíli nasmlouvané zakázky na 9 měsíců dopředu. Nejčastěji získávají projektové společnosti zakázky na základě dlouhodobé spolupráce. Pro zákazníka je stále nejdůležitější cena. Vyplývá to ze Studie projektových společností H2/2022 zpracované analytickou společností CEEC Research s.r.o.

Kalendář akcí