Jaké technologie použít k zabezpečení objektů a výrobních hal v měnící se době? Připojte se 6. října na konferenci Axis den 2020

publikováno:
autor:

Regulace počtu osob v budovách či na staveništi, ve výrobních halách, efektivní správa přístupu, spolehlivá audio signalizace... To jsou některé z úkolů, které lze (nejen) v době pandemie zajistit s použitím moderních IP technologií. Ucelený přehled přinese letošní konference Axis den 2020, která se koná v úterý 6. října od 9:00 do 13:00 v živém online streamu.

Nová vládní nařízení, práce z domova a sociální odstup měly celosvětový dopad na způsob, jakým v současné době fungujeme. Zastřešujícím tématem letošního setkání, které pořádá výrobce IP zařízení a světový lídr v oblasti kamerového zabezpečení Axis Communications, proto zní Dnes a zítra. Technologie pro každou dobu. Přednášející z řad Axis Communications představí nové způsoby, jakými mohou technologie přispět k bezpečnějšímu a zdravějšímu prostředí v budovách i mimo ně.

Ochrana zdraví i majetku – témata dneška

Jednou z oblastí, kde se IP systémy od Axisu osvědčují, je regulace počtu osob v budovách a provozovnách. Kamerové systémy s příslušnou aplikací, která běží přímo uvnitř kamer, mohou počítat příchozí a v případě potřeby také rovnou kontrolovat, zda mají nasazenou roušku. Kamerové systémy dovedou také hlídat dodržování sociálního odstupu a kontrolovat nežádoucí tvorbu davů, ať už uvnitř či venku. Řečníci se v rámci konference Axis den 2020 zaměří na konkrétní příklady použití a představí i partnerská řešení.

Kvalitní audio systémy zvyšují bezpečnost i komfort

Dalším aktuálním tématem setkání je uplatnění IP technologií v oblasti zvukového řešení budov. Nesrozumitelné mumlání a šumění interního rozhlasu je dnes už minulostí. IP audio systémy přinášejí nejen vynikající kvalitu zvuku, ale také mnoho dalších benefitů, jako je možnost rozdělit budovu do jednotlivých zón a oslovit např. konkrétní místnosti, či implementace audio hlášení, která mohou připomínat dodržování rozestupů či dezinfekci rukou. Takové řešení lze uplatnit při plánování audio systému ve školách, kancelářích, nemocnicích nebo výrobních závodech.

Axis den 2020 zkrátka nabídne mnoho zajímavých a aktuálních témat. Ke sledování programu stačí vyplnit registrační formulář na webové stránce akce.

Program akce:

 • 09:00 – 09:20 (začíná živý přenos)
  Úvodní slovo
  Petr Tošner, Obchodní ředitel, Axis Communications
  Pavel Marek, Obchodní manažer, Axis Communications
   
 • 09:20-12:00
  Dnes a zítra:­ technologie pro každou dobu
  Jakou roli hrají technologie Axis a partnerská řešení dnes a jak nám mohou v budoucnu pomoci vytvářet chytřejší a bezpečnější svět napříč všemi obory.
   
 • 12:00-13:00
  Kybernetická bezpečnost a GDPR v praxi
  Jaké výzvy přináší dnešní digitální svět? Jak nás zavedení GDPR ovlivňuje v podnikání? Malé ohlédnutí s expertem, který odpoví i na Vaše aktuální dotazy.