Na konferenci Ocelové konstrukce do Pasohlávek přiletí „Úžasní draci“

publikováno:
autor:

Poprvé před odbornou veřejností budou zástupci společnosti Excon prezentovat návrh, výrobu a montáž unikátní ocelové konstrukce Úžasných draků. Stane se tak v rámci 22. ročníku odborné konference Ocelové konstrukce. Jde o velice netradiční zakázku pro dodavatele luxusních osvětlení, společnosti Lasvit, která pro tyto účely využila broušeného skla od světoznámého výrobce – společnosti Swarovski. Nenechte si proto ujít unikátní příležitost a zareservujte si termín 20. května ve svém kalendáři. Připomínáme, že do 11. března 2020 je ještě možné posílat návrhy na přednášky do odborného programu.

Program konference se postupně sestavuje, k těm potvrzeným patří například přednáška o vadách ocelových konstrukcí resp. aktuální změně v normách při výrobě (Marian Bartoš: Praktické ukázky výroby ocelových konstrukcí v EXC3, poukázání na změny ve výrobě, které přinesla novelizovaná norma EN 1090-2.). Tradiční akce je letos doplněná o nové záštity akademické sféry, přednášky budou více zaměřeny na konkrétní příklady z praxe a zpestřením by mohla být i panelová diskuze na téma související s oborem ocelových konstrukcí. Konference je zařazena do systému celoživotního vzděláváni členů ČKAIT a ČKA. V rámci konference bude vyhlášen první ročník soutěže O konstrukční detail.

Premiérově bude do programu zařazena Panelová diskuze, v rámci které budou vybráni specialisté diskutovat (před věříme širokým auditoriem účastníků konference) nad aktuálním stavem oboru ocelových konstrukci. Do debaty budou následně přizváni i účastnici konference (moderátor Panelové diskuze Ing. Lubomír Gogela, VITKOVICE HEAVY MACHINERY a. s., člen holdingu CE INDUSTRIES). Vice informaci o konferenci Ocelove konstrukce najdete na www.konstrukce.cz (Kalendář akcí). Definitivní program bude zveřejněn v průběhu dubna 2020.

Pozvánka na konferenci je ZDE.

Zaměření a cíle konference, možnost přihlášky příspěvku či prezentace ZDE.

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí