Nadační fond VÍTKOVICE STEEL opět podpoří projekty v regionu

publikováno:
autor:

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL vyhlašuje příjem žádostí o udělení finanční podpory organizacím či jednotlivcům z Moravskoslezského regionu, kteří zašlou zajímavý projekt se zaměřením na aktivity dětí nebo seniorů v oblasti vzdělávání, zdraví, sportu nebo sociálních služeb.

Nadační fond od roku 2006 přispěl částkou vyšší než 72 mil. Kč na kvalitnější péči o děti s mentálním nebo fyzickým hendikepem, vzdělávání obecně a volnočasové vyžití mládeže a také pomohl i seniorům k důstojnému a plnohodnotnému životu.

Pro získání finanční podpory konkrétního projektu realizovaného v Moravskoslezském kraji pro rok 2020 posílejte žádosti v termínu od 2. září do 11. října 2019. Podrobnější informace najdete na webu nadace.vitkovicesteel.com.

O přidělení finanční podpory rozhodne správní rada nadačního fondu do poloviny listopadu 2019.

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL – pomáháme lidem okolo nás

Reklama

Vážené čtenářky a čtenáři,

víte, že od roku 2002 bylo na web KONSTRUKCE vloženo 5 132 článků? Všechny lze dohledat na „staré verzi“ - old.konstrukce.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“, čili old.konstrukce.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.