Novinky z oboru svařování a soutěž o skvělé ceny. Na videokonferenci SVAR 2021 byste neměli chybět

Svařovací práce při výrobě stěn plynojemu na dílně společnosti DIRIGERE servis s.r.o. Svařovací práce při výrobě stěn plynojemu na dílně společnosti DIRIGERE servis s.r.o.

11. března 2021 se bude konat videokonference o svařování ocelových konstrukcí. Konference se bude konat online a již tak zajímavý původní program byl doplněn o praktickou přednášku specialisty na svařování pod vodou a taktéž o vystoupení Ing. Karla Kovandy z Ústavu strojírenské technologie, (Fakulta strojní, ČVUT v Praze) na téma: Od ručního svařování k automatizaci výroby svařovaných konstrukcí.

Záštitu nad akcí převzal i prof. Ing. Ivo Hlavatý, Ph.D. (proděkan fakulty strojní pro vnější vztahy a spolupráci s praxí, VŠB – Technická univerzita Ostrava), který bude hostem TV studia, stejně jako profesor Jaroslav Koukal z Českého svářečského ústavu a Ing. Aleš Plíhal, zástupce generálního partnera akce – ESAB. Součástí videokonference bude i soutěž o cenu generálního partnera (svářečská kukla, brýle a rukavice = Sada pro bezpečné svařování). Účastníci akce získají Osvědčení o účasti na této odborné vzdělávací události vydané Fakultou strojní VŠB – Technickou univerzitou Ostrava. Akce má i svou ISBN 978-80-86604-84-8.

Více informací a možnost se přihlásit najdete ZDE.

Související články

Aktuálně

Hlavní město Praha a Městská část Praha 6 daly zelenou vyhlášení mezinárodní architektonické soutěže na dostavbu tzv. 4. kvadrantu Vítězného náměstí. Po 100 letech od návrhu urbanistické struktury Dejvic tak dojde k dostavbě tohoto třetího největšího pražského náměstí. Možná podoba dostavby bude známá v květnu příštího roku. Investorem je společnost Fourth Quadrant, kterou spoluvlastní tři české realitní společnosti – Penta Real Estate, Sekyra Group a Kaprain. Část pozemku vlastní i Vysoká škola chemicko-technologická, jež zde plánuje umístit i vlastní minipivovar. Další informace k soutěži

Kalendář akcí