BIM DAY 2020 aneb jak se informační modelování staveb osvědčuje v praxi?

Letos již podesáté přinese výroční konference BIM DAY aktuální trendy a informace z oblasti digitalizace a informačního modelování budov. Nadcházející ročník, tentokrát dvoudenní, se uskuteční 1. a 2. října 2020 v Praze-Vysočanech v Clarion Congress Hotelu. Tematicky bude letošní jubilejní ročník maximálně praktický. Kromě zkušeností z praxe představí zahraniční hosté aktuální trendy ze světa a zaměří se na vize, směřování a budoucnost práce metodou BIM. Návštěvníci tak budou mít možnost porovnat vývoj a úroveň informačního modelování staveb u nás i v zahraničí. Přední odborníci z ČR i ciziny představí hlavní přínosy, na konkrétních pilotních projektech ukáží výhody i úskalí metody BIM a nevynechají kritický pohled na tuto oblast. Program konference doplní moderovaná diskuze zástupců veřejného a soukromého sektoru, workshopy na praktická témata oblastí zavádění BIM a v neposlední řadě nelze nezmínit také BIM Market, kde vystavovatelé představí konkrétní BIM technologie a aktuální trendy v informačním modelování staveb.

Výzva pro BIM experty: Proč mít svůj workshop na BIM DAY 2020?

Jste BIM expert se znalostmi zavádění metody BIM? Chcete se podělit o své zkušenosti? Chcete se pochlubit praktickým nasazením BIM na konkrétních projektech? Nedílnou součástí dvoudenní konference BIM DAY 2020 budou i workshopy, které nabídnou ideální prostor pro sdílení zkušeností z rozličných oblastí využití metody BIM, BIM zkušeností a know-how s účastníky konference.

Příležitost pro BIM vystavovatele: Proč mít svůj stánek na BIM DAY 2020?

Součástí dvoudenní konference BIM DAY 2020 bude také BIM Market, který nabídne prostor pro setkání vystavovatelů s návštěvníky konference, sdílení kontaktů a také získání informací o jednotlivých vystavovaných BIM řešeních. Návštěvníci budou mít příležitost setkat se s předními lídry v oblasti zavádění BIM technologií a BIM řešení na českém trhu.

Ještě váháte, zda se zúčastníte výroční konference BIM DAY 2020? Proč byste se měli chtít zúčastnit?

10 důvodů proč nechybět na BIM DAY 2020:

  1. Jubilejní 10. ročník odborné konference s mezinárodní účastí
  2. Dvoudenní BIM událost roku
  3. BIM konference s nejdelší tradicí
  4. Předpokládaná účast 250+ účastníků
  5. Setkání odborníků napříč celým stavebnictvím
  6. Dva dny v atraktivních konferenčních prostorech
  7. Prostor pro navázání nových kontaktů, osobní setkání a sdílení zkušeností
  8. Možnost aktivně se zapojit do diskuze během programu konference
  9. Možnost prezentovat technologie a řešení v rámci BIM Marketu
  10. Možnost uspořádat pro účastníky praktický tematický workshop

Ať už přijmete pozvání na BIM DAY 2020 jako účastník, přednášející, organizátor workshopu nebo vystavovatel, jedna věc je jistá. Každý svým dílem budete mít možnost přispět k úspěchu celé akce. A proto za Odbornou radu pro BIM jako za organizátory BIM DAY 2020 lze tuto pozvánku uzavřít slovy: „Letošní, výroční a navíc ještě jubilejní konference BIM DAY 2020 bude stát rozhodně zato. Proto není důvod váhat s účastí.“

Aktuální informace a podrobnosti k programu naleznete průběžně na www.BIMDAY.cz.

Ing. arch. Petr Vaněk
Odborná rada pro BIM z. s.