EXCON hledá do svého týmu v Teplicích kandidáta na pozici Technika přípravy výroby

publikováno:
autor:
Pohled do výrobní haly v Teplicích Pohled do výrobní haly v Teplicích

Společnost EXCON, která se zaměřuje na projekt, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, posiluje svůj výrobní tým ve svém závodě v Teplicích. Společnost, která letos slaví 30. let od svého založení, hledá vhodného kandidáta na pozici Technik přípravy výroby.

A co bude náplní jeho práce? Příprava (rozpracování) již vytvořené výrobní dokumentace pro účely výroby ve výrobním závodu v severočeských Teplicích, dále pak práce s výkresy, 3D konstrukčními modely, výkazem materiálu, spolupráce na nabídkách. Předmětem pracovní činnosti bude i uvolňování dokumentace do výroby podle harmonogramu výroby, dále pak komunikace s technicko-hospodářskými pracovníky výrobního závodu, komunikace s projektanty společnosti, práce se systémem pro správu dokumentů IS AleX a podobně.

Součástí výkonu práce bude i technická práce na zakázkách ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), práce v programech AutoCAD, 3D - Tekla Structures/Advancesteel, výkaz materiálů, MS-Office atd.

V případě Vašeho zájmu o práci v této společnosti zašlete profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na frysova@excon.cz. Více informací o nabídce najdete ZDE

Víte jak to ve výrobním závodě společnosti EXCON vypadá? Podívejte se na krátké video ZDE.