EXCON hledá do svého týmu v Teplicích kandidáta na pozici Technika přípravy výroby

publikováno:
autor:
Pohled do výrobní haly v Teplicích Pohled do výrobní haly v Teplicích

Společnost EXCON, která se zaměřuje na projekt, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, posiluje svůj výrobní tým ve svém závodě v Teplicích. Společnost, která letos slaví 30. let od svého založení, hledá vhodného kandidáta na pozici Technik přípravy výroby.

A co bude náplní jeho práce? Příprava (rozpracování) již vytvořené výrobní dokumentace pro účely výroby ve výrobním závodu v severočeských Teplicích, dále pak práce s výkresy, 3D konstrukčními modely, výkazem materiálu, spolupráce na nabídkách. Předmětem pracovní činnosti bude i uvolňování dokumentace do výroby podle harmonogramu výroby, dále pak komunikace s technicko-hospodářskými pracovníky výrobního závodu, komunikace s projektanty společnosti, práce se systémem pro správu dokumentů IS AleX a podobně.

Součástí výkonu práce bude i technická práce na zakázkách ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), práce v programech AutoCAD, 3D - Tekla Structures/Advancesteel, výkaz materiálů, MS-Office atd.

V případě Vašeho zájmu o práci v této společnosti zašlete profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na frysova@excon.cz. Více informací o nabídce najdete ZDE

Víte jak to ve výrobním závodě společnosti EXCON vypadá? Podívejte se na krátké video ZDE.

Aktuálně

Blíží se uzávěrka pro přihlašování děl do 8. ročníku České ceny za architekturu. Pospěšte si!

Přihlášku je možné podat do 13. dubna 2023 prostřednictvím online formuláře, a to bezplatně.

O vítězství v nejprestižnější tuzemské architektonické soutěži letos rozhodne Winy Maas, Taba Rasti, Joakim Lindmarker, Gilma Teodora Gylytė, Maike van Stiphout, Deyan Sudjic a Oliver Sadovský.

Kalendář akcí