Podpořte i vy svým hlasem účastníky soutěže Dřevěná stavba roku. Můžete získat třídenní pobyt ve srubu

Foto: Archiv soutěže Dřevěná stavba roku z roku 2022: Rodinný dům Kangaroo Island, soutěžící Domesi, s.r.o.; Mimořádná cena Ministerstva průmyslu a obchodu Foto: Archiv soutěže Dřevěná stavba roku z roku 2022: Rodinný dům Kangaroo Island, soutěžící Domesi, s.r.o.; Mimořádná cena Ministerstva průmyslu a obchodu

Prestižní oborová soutěž Dřevěná stavba roku, kterou již 13. rokem organizuje asociace Nadace dřevo pro život, vstoupila do své druhé fáze. Kdo se stane vítězi v šesti kategoriích zaměřených na dřevěné konstrukce, budovy či interiéry, rozhoduje odborná porota, ale také veřejnost.

Soutěž Dřevo pro život je určena architektům, stavitelům a interiérovým designerům, kteří v ní mohou odprezentovat své návrhy a reálné stavby celkem v šesti kategoriích.

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE


• Malé dřevěné konstrukce – realizace.
• Velké dřevěné konstrukce – návrhy.
• Velké dřevěné konstrukce – realizace.
• Dřevěné budovy – návrhy.
• Dřevěné budovy – realizace.
• Dřevěné interiéry – realizace.

O výherci rozhoduje odborná porota složená z 11 odborníků z oblasti dřevěných konstrukcí, staveb, architektury a interiérového designu. Porotci jsou rozděleni do tří hodnotících skupin podle své expertizy – na dřevěné konstrukce, dřevěné budovy a dřevěné interiéry. Přihlášená díla hodnotí zejména podle úrovně jejich technického zpracováni, inovativnosti a způsobu využití dřeva.

Do hlasovaní se může zapojit i veřejnost a zaslat hlas dílu, které je nejvíce zaujalo. Hlasovaní je přístupné online na webu DrevenaStavbaRoku.cz od 6. března do 22. března 2023. Každý, kdo zašle svůj hlas, bude automaticky zařazen do soutěže o třídenní pobyt  (dvě noci) ve srubu v Apartmánech na vršku. Hlasující, kteří udělí hlas ve všech šesti soutěžních kategoriích, mají možnost vyhrát romantický pobyt pro dvě osoby v areálu Akademie Libchavy na dvě noci se snídani.

JAK HLASOVAT A VYHRÁT POBYT VE SRUBU


1. Navštivte web DrevenaStavbaRoku.cz.
2. Klikněte na ikonu „Hlasování“.
3. Prohlédněte si soutěžní díla všech šesti kategoriích.
4. U svého favorita klikněte na tlačítko „Dát hlas“.
5. Zaregistrujte svůj e-mail prostřednictvím formuláře.
6. Jděte do své e-mailové schránky a ověřte svůj e-mail kliknutím na odkaz,
pokud vám nepřišel, mohl by být v záložce „Spam“.
7. Hlasujte v šesti kategoriích, v každé můžete dát jeden hlas. Pokud budete
hlasovat ve všech, máte možnost získat hodnotnější výhru.

Výsledky soutěže budou oznámeny na slavnostním vyhlášení na konci dubna 2023.