Profesor Ivo Hlavatý hovoří o distanční výuce, o marketingu fakulty a o zajímavé metodě oprav svarových spojů na JE

Jedním z hostů a přednášejícím na konferenci SVAR 2021 byl prof. Ing. Ivo Hlavatý, Ph.D. - proděkan Fakulty strojní VŠB - Technická univerzita Ostrava pro vnější vztahy a spolupráci s praxí.

Hovořil na téma materiálů a materiálových technologií pro moderní energetické aplikace, přidal informace o počtech studentů na Fakultě strojní a naznačit (pro někoho možná netradiční) přístup k marketingu fakulty, ke způsobu oslovování mladých lidí ke studiu na ostravské strojní fakultě. Můžete se taky podívat i na to, jak se na ostravské strojařině "bojuje" s matikou. Přihlaste se do konkurzu na boj s tímto silným "nepřítelem", do mnohaleté, nakonec vítězné války ... :) 

 


V boji s matikou Tě podržíme, vzkazuje Fakulta strojní VŠB-Technická univerzita v Ostravě
(Video: V hlavní roli strojař a boj s matikou ke zhlédnutí):

Související články

Aktuálně

Největší česká architektonická soutěž o nejlepší realizaci Grand Prix Architektů – Národní cena za architekturu startuje.

V porotě zasedá Petr Štefek (Česko), Irakli Eristavi (Slovensko), Thorbjörn Andersson (Švédsko), Balázs Bognár (Japonsko) a Amanda J. Levete (Velká Británie). Termín registrace projektů je do půlnoci 30. června 2023 a účast je zdarma. Registrace zde.