Main - Město a světlo

Profesor Ivo Hlavatý hovoří o distanční výuce, o marketingu fakulty a o zajímavé metodě oprav svarových spojů na JE

Jedním z hostů a přednášejícím na konferenci SVAR 2021 byl prof. Ing. Ivo Hlavatý, Ph.D. - proděkan Fakulty strojní VŠB - Technická univerzita Ostrava pro vnější vztahy a spolupráci s praxí.

Hovořil na téma materiálů a materiálových technologií pro moderní energetické aplikace, přidal informace o počtech studentů na Fakultě strojní a naznačit (pro někoho možná netradiční) přístup k marketingu fakulty, ke způsobu oslovování mladých lidí ke studiu na ostravské strojní fakultě. Můžete se taky podívat i na to, jak se na ostravské strojařině "bojuje" s matikou. Přihlaste se do konkurzu na boj s tímto silným "nepřítelem", do mnohaleté, nakonec vítězné války ... :) 

 


V boji s matikou Tě podržíme, vzkazuje Fakulta strojní VŠB-Technická univerzita v Ostravě
(Video: V hlavní roli strojař a boj s matikou ke zhlédnutí):

Související články

Aktuálně

Hlavní město obdrželo od Centra světového dědictví UNESCO odborný posudek na urbanistickou studii, která byla výsledkem mezinárodní soutěže na rozvoj území v okolí Masarykova nádraží. UNESCO v něm skrze své poradní orgány konstatuje, že studie má “potenciál lépe odhalit výjimečnou světovou hodnotu této části Prahy.“ Čtvrť, která podle návrhu vznikne, pak UNESCO hodnotí jako “vstřícnou jak ke svému bezprostřednímu kontextu, tak k urbanistické morfologii Prahy obecně.“ Pozitivní zprávy přicházejí po dlouhém období, kdy byly vztahy mezi Centrem světového dědictví UNESCO a Prahou spíše napjaté.

 

www.praha.eu

Kalendář akcí