Profesor Ivo Hlavatý hovoří o distanční výuce, o marketingu fakulty a o zajímavé metodě oprav svarových spojů na JE

Jedním z hostů a přednášejícím na konferenci SVAR 2021 byl prof. Ing. Ivo Hlavatý, Ph.D. - proděkan Fakulty strojní VŠB - Technická univerzita Ostrava pro vnější vztahy a spolupráci s praxí.

Hovořil na téma materiálů a materiálových technologií pro moderní energetické aplikace, přidal informace o počtech studentů na Fakultě strojní a naznačit (pro někoho možná netradiční) přístup k marketingu fakulty, ke způsobu oslovování mladých lidí ke studiu na ostravské strojní fakultě. Můžete se taky podívat i na to, jak se na ostravské strojařině "bojuje" s matikou. Přihlaste se do konkurzu na boj s tímto silným "nepřítelem", do mnohaleté, nakonec vítězné války ... :) 

 


V boji s matikou Tě podržíme, vzkazuje Fakulta strojní VŠB-Technická univerzita v Ostravě
(Video: V hlavní roli strojař a boj s matikou ke zhlédnutí):

Související články

Aktuálně

Prohlídky unikátních staveb, architektonické procházky a další bohatý program nabízí od pátku 30. září ve více jak 100 městech po celé České republice i na Slovensku festival Den architektury. Veřejnosti se během festivalu otevřou nejmodernější budovy, historické unikáty, nově zrekonstruované stavby i domy, které na obnovu teprve čekají, nebo nejrůznější industriální i sakrální objekty. To vše s odborným výkladem. Den architektury v letošním roce nabízí až do 6. listopadu na 300 zdarma přístupných akcí. Zve například do významných budov na pražském Václavském náměstí a v jeho okolí, představí téměř neznámou stavbu Adolfa Loose nedaleko Brna, pozve do zrekonstruované budovy ostravských jatek, nového kulturního centra Telegraph v Olomouci, nebo na výpravu po vodních elektrárnách v Jizerských horách. www.denarchitektury.cz

Kalendář akcí