Infraobrazy: Elegantní vytápění spojené s estetikou

publikováno:
autor:
 Ilustrační foto (zdroj: infraobrazy.cz) Ilustrační foto (zdroj: infraobrazy.cz)

Zabydlený interiér se pozná podle doplňků, které v něm najdeme. Mezi ty tradiční patří bezesporu obrazy. Vždyť právě z nich vyzařuje krása a punc originality. Moderní obrazy ale mohou také vydávat teplo. Konkrétně jej budou sálat. Jedná se o takzvané infraobrazy. My se v následujících řádcích zaměříme na jejich fungování a samozřejmě se podrobně podíváme také na konkrétní motivy takovýchto obrazů. Vybírat si lze z mnoha zajímavých obrazů.

Princip infratopení není složitý

Jestliže hledáte časem prověřené vytápění, pak jste s infratopením na správné adrese. Opravdu nejde o nic složitého. Funguje na principu sálání, jehož podstatou je sálavá složka. Samotné sálání prochází volně vzduchem a mění se v teplo až tehdy, když dopadne na pevné předměty. Jednat se může o stěnu, strop, podlahu, nábytek, případně člověka nebo cokoli jiného. Topné obrazy navíc působí velmi elegantním dojmem.      

Přirozené teplo zaručeno

Komfort bydlení je v případě sálavého tepla zaručený. Teploty v místnostech jsou rovnoměrně rozložené, což dokáže navodit mnohem příjemnější atmosféru. Minimalizována je také cirkulace vzduchu v daném pokoji. Tím pádem se nevíří prachové částice, jež mohou představovat v interiéru pro člověka určité riziko.

Solidní úspora na vytápění

V neposlední řadě nelze zapomenout ani na úsporu při vytápění. Když srovnáme infratopení se klasickým topením prostřednictvím teplovodních topných systémů, zjistíte, že se dostanete na úsporu pohybující se mezi 20 až 30 %. 

Moře zajímavých motivů

Velkou předností infraobrazů je bezesporu i fakt, že je možné vybírat variace s mnoha různými zajímavými motivy. Moc hezká jsou především provedení zachycující různé kouty přírody. Takové horské masivy vypadají moc hezky a v člověku vyvolávají příjemné vzpomínky. Zapomenout nelze ani na les, louky, případně mnohé jiné přírodní scenérie. Pokud milujete květiny, zcela jistě si přijdete také na své. Vybírat lze třeba mezi levandulemi nebo růže. A co třeba takové slunečnice? Ty dokážou vytvořit zcela unikátní atmosféru v jakékoli místnosti. Moře krásných žlutých květin vypadá náramně.

Vlastní motiv? Žádný problém

Milujete skutečnou originalitu se vším všudy a raději byste vsadili na něco vlastního? Samozřejmě můžete. Je pouze na vás, co si vyberete. Na portálu infraobchod.cz to zvládnete velmi jednoduše. Nejprve si zvolíte fotografii dle vlastní libosti, která by měla být v požadovaném rozlišení. Optimální je 4700 x 3100 px. Poté už budete pracovat v intuitivně řešeném konfigurátoru. Vůbec nic složitého. S obrazem si prostě pohrajete tak, aby jeho vzhled byl naprosto dokonalý a do dané místnosti skvěl padl.

Infraobrazy od tuzemského výrobce

Výrobcem infraobrazů a odborníkem v oblasti infratopení je společnost FENIX GROUP, a.s. Na trhu úspěšně působí od roku 1990. Aktuálně své aktivity rozvíjí ve 70 zemích světa.