Kam s přebytečným zbožím a věcmi? Řešením jsou skladovací kontejnery

publikováno:
autor:

Rádi byste někam uklidili věci, které je vám líto vyhodit, ale zároveň pro ně zrovna nemáte žádné využití? Jste firma a potřebujete někam uskladnit část vašeho materiálu, ale zase nechcete kupovat obří sklad? Pak pro vás budou ideálním řešením skladovací kontejnery. Seznámíme vás s nimi a poradíme, kde si nějaký takový můžete sami pronajmout.


Flexibilita prostoru a bezpečí

Skladovací kontejner neboli kóje vypadá v podstatě jako klasický transportní kontejner. Ten náš však stojí pevně na zemi a je obklopen dalšími jemu podobnými. Najdete je v Brně a jsou umístěny v přísně střeženém místě, zabezpečeným kamerovým systémem, někdy i ochrannou službou a spravuje je evropská firma Diskont Depot. Vy si takový kontejner (či více) pak můžete pronajmout a vesele do něj skladovat a zas si z něj brát cokoliv, co potřebujete bez obav o bezpečnost skladovaných předmětů.

Velkou výhodou je i flexibilní výběr velikostí. Abyste totiž nemuseli platit za místo, které nevyužijete, nabízí Diskont Depot hned dvě velikosti kontejnerů, které můžete klidně v průběhu pronájmu střídat podle vytíženosti vašeho skladu. Menší má rozměry 2,9 x 2,3 x 2,4 m a jednoduše se do něj vejde například motocykl, domácí spotřebiče, starý nábytek a mnoho dalšího. Větší je o 3 metry delší a s přehledem do něj zaparkujete třeba osobní automobil nebo uložíte velké almary a skříně.

Neomezený přístup

Samozřejmě se nemusíte bát, že byste ke svým skladovaným věcem někdy neměli přístup. Svou kóji totiž můžete navštěvovat v jakýkoliv den a jakoukoliv hodinu. Pokud budete potřebovat pomoct s nakládáním například větších předmětů, Diskont Depot vám nabídne záchrannou ruku v podobě vysokozdvižného vozíku. Důležité je také zmínit, že každý kontejner je z vnitřku i vnější vybaven světelnými čidly, takže na všechno pokaždé dobře uvidíte a na přání do něj lze zavést i elektrickou zásuvku. Firma si pak zakládá na čistotě svých skladů, tudíž v nich jsou zajištěny ty nejlepší podmínky pro skladování předmětů všeho druhu.

Aktuálně

V Praze vznikne nová čtvrť. Nové Dvory mají schválenou územní studii. Stavět se začne za 5 let. Lokalita Nových Dvorů je klíčovým, téměř 50 hektarovým, územím pro rozvoj města. Nově byla dokončena a schválena územní studie, na jejímž základě zde vznikne nová čtvrť u budoucí stanice metra D Nové Dvory, a také místa pro rekreaci a sport. Lokalita se nachází na území především městské části Praha 4 a Praha 12. Transformační lokalita Nové Dvory patří k největším územím v majetku hlavního města. Okolo nové stanice metra vybuduje Praha městskou čtvrť s dostupným nájemním bydlením, kompletní veřejnou infrastrukturou a vybaveností. Územní studie ZDE

Kalendář akcí