Kompletní řešení pro identifikaci elektrických skříní a rozvaděčů

publikováno:
autor:

Pomocí profesionálních etiket a tiskáren etiket můžete snadno a rychle plnit požadavky na identifikaci v jakémkoliv projektu a poskytnout okamžité informace i na nejsložitějších panelech. Podívejte se na přehlednou infografiku s doporučeným značením pro jednotlivé součásti skříní a rozvaděčů.

Extrémní spolehlivost

K dispozici jsou spolehlivé průmyslové etikety, které splní jakékoli požadavky zákazníka na identifikaci panelů. Společnost Brady vyvíjí etikety tak, aby zůstaly čitelné a připevněné i po expozici náročným podmínkám, včetně UV záření, vlhkosti, plynu atd. Nabídka obsahuje etikety, které splňují požadavky námořnictví, letectví a obrany. Pro bližší informace o výsledcích testů etiket jsou k dispozici technické listy.

Okamžité informace

Více než 5000 estetických etiket umožňuje konstruktérům panelů poskytnout okamžité informace i na nejsložitějších panelech. Díky čitelnému tisku, rozsáhlým možnostem barev a velikostí a s vyvýšeným profilem nebo bez něj dokáží etikety společnosti Brady identifikovat jakékoli bezpečnostní riziko, kabel nebo komponent v elektrických panelech. Mezi příklady součástí patří ovladače, I/O moduly, napájecí vedení, jističe, svorkovnice a rozvaděče, relé moduly, startéry, konektory pro těžké provozy a další.

Rychlé a snadné

Etikety na elektrické panely lze pomocí širokého sortimentu tiskáren etiket společnosti Brady rychle vytisknout na vašem pracovišti. K tomu, abyste měli v případě potřeby k dispozici široký výběr různých etiket na panely, vám stačí několik rolí s etiketami a vhodná tiskárna etiket. Většina etiket je k dispozici pro větší flexibilitu pro stolní i přenosné tiskové systémy. Aplikace Brady Workstation vám umožňují snadno navrhovat, serializovat a tisknout všechny etikety, které potřebujete.

Podívejte se na přehlednou infografiku a stáhněte si zdarma příručku pro značení elektrických kabelů a skříní.


BRADY Česká republika

www.brady.cz