Odborný seminář specialistů na povrchovou úpravu hlásí již 16. díl

publikováno:
autor:

Mezinárodní konference Progresivní a netradiční technologie povrchových úprav se bude konat ve dnech 4. a 5. prosince 2019. Akci pořádá Centrum pro povrchové úpravy v Brně (Hotel Myslivna), kde se tradičně setkávají „povrcháři“ z Čech, Moravy, Slezska, Slovenska a okolí – letos již po šestnácté.

Rámcový program semináře sestává z několika odborných bloků. Část nazvaná „Progresivní technologie povrchových úprav“ v sobě zahrnuje problematiku nových materiálů pro povrchové úpravy a strojírenství, progresivní a netradiční technologie povrchových úprav, diskutovat se zde budou chyby, příčiny a důsledky nevhodných povrchových úprav, dále pak prostředky a způsoby pro čištění povrchů, témata zaměřená na optimalizaci technologií povrchových úprav, povlaků pro náročné podmínky, povrchů a tribologie… V bloku „Legislativa v oboru povrchových úprav“ se můžete těšit na informace o emisních limitech a podmínkách provozování technologií povrchových úprav, o zkoušení průmyslových výrobků, zařízení a povrchových úprav a normách oboru povrchových úprav. Třetí blok „Management provozů povrchových úprav“ bude obsahovat přednášky na téma kvalitativní ukazatele povrchu, povlaků a vrstev, dále pak měřící technika v oboru povrchových úprav a strojírenství, bezpečnost provozů, management rizik a certifikace pracovníků a pracovišť.

Elektronický formulář pro vyplnění závazné přihlášky a více informací získáte na webové stránce: www.povrchari.cz.

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí