Pozvánka na BIM World 2019 do Mnichova

Digitální transformace stavebnictví, správy nemovitostí, urbanizace a územního plánování - to jsou hlavní témata, kterým se chce věnovat letošní celkově již čtvrtý ročník setkání odborníků ze stavebnictví i souvisejících oborů v německém Mnichově. Veletrh a konference BIM World MUNICH 2019 se koná ve dnech 26. a 27. listopadu 2019 v ICM München (Výstaviště a kongresové centrum Mnichov).

Inovativní řešení v oblasti BIM (Building Information Modeling/informační model stavby), informačních technologií pro stavebnictví i nových technologií internetu věcí (= IoT) zásadně proměňují celou oblast stavebnictví a managementu nemovitostí, jakož i podobu našich měst. Veletrh „BIM World“ patří v celosvětovém měřítku k nejvýznamnějším akcím orientovaných na uživatele v oblasti informačních modelů staveb BIM, nových technologií pro stavebnictví, managementu nemovitostí a územní plánování. Koncem listopadu se bude více jak 180 vystavovatelů a na 200 přednášejících prezentovat návštěvníkům veletrhu, kterých se očekává více než 5 000, šance a možnosti metody BIM coby standardu a hnacího motoru dalšího rozvoje technologií ve stavebnictví.

Building Information Modeling, tedy informační model staveb, reprezentuje digitalizaci a optimalizaci procesů celého hodnotového řetězce. Informační modely staveb a digitální modely se staly významným impulsem dalších inovací a vyšších výkonů v oblasti stavebnictví, územního plánování a regionálního rozvoje. Veletrh „BIM World MUNICH“ sjednocuje celý ekosystém BIM a je tím pravým místem setkávání všech angažovaných aktérů z této branže. czBIM je již několik let hrdým partnerem Veletrhu, a i v letošním roce dává členům možnost zvýhodněného vstupného a prezentace. Letošní rok přináší velkou změnu. Na základě našeho podnětu organizátoři připravili zvýhodněné vstupné pro studenty středních a vysokých škol. Více o veletrhu naleznete na webu: https://www.bim-world.de/