Pozvánka na konferenci BIM a Facility Management (23. ledna 2020, Praha)

publikováno:
autor:
Ilustrační foto Ilustrační foto

Pokud Vás problematika BIM a Facility Management (FM) zajímá, chcete se dozvědět, jak hodně jsme se přiblížili k reálnému využití BIM při správě a údržbě staveb, jak jsou BIM data užitečná během provozu stavby, zajímá vás jaký zvolit nástroj, jak jej implementovat…?

Pak nevynechejte konferenci BIM a Facility Management, kterou Odborná rada pro BIM připravila na 23. ledna 2020 v Praze. Zde můžete vidět ukázky na konkrétních příkladech z aktuální praxe, dozvědět se, jak se to daří i kde co pokulhává. Přijďte se setkat s odborníky na BIM a na FM a diskutovat nad problematikou uplatnění BIM při podpoře Facility Managementu. Více o semináři naleznete na stránkách organizátora Odborné rady pro BIM. Program a aktuální informace průběžně na: https://www.czbim.org/konference/bimfm.

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí