Přihlášky na Stavbu roku Středočeského kraje jsou otevřené do 10. června 2020!

publikováno:
autor:
Corso Pod Lipami, Řevnice Corso Pod Lipami, Řevnice

7. ročník soutěže STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE se blíží!

Staňte se i Vy v letošním roce součástí této prestižní soutěže staveb Středočeského kraje, která představuje a ukazuje průřez tím nejlepším v architektuře i stavitelství v celém Středočeském kraji.

Všechny přihlášené stavby v letošním roce budou nově představeny unikátními filmovými dokumenty.

Odborná porota navštíví všechny přihlášené stavby a každá přihlášená stavba bude opět prezentována a představena v unikátním tištěném katalogu soutěžní přehlídky.

Přihlášené stavby budou po uzavření přihlášek zveřejněné na webu v pořadí dle datumu doručení přihlášek.

Přihlaste se a představte Vaše stavby široké odborné i laické veřejnosti!

PŘIHLÁŠKY JSOU OTEVŘENÉ DO 10. ČERVNA 2020!

Aktuálně

V Praze vznikne nová čtvrť. Nové Dvory mají schválenou územní studii. Stavět se začne za 5 let. Lokalita Nových Dvorů je klíčovým, téměř 50 hektarovým, územím pro rozvoj města. Nově byla dokončena a schválena územní studie, na jejímž základě zde vznikne nová čtvrť u budoucí stanice metra D Nové Dvory, a také místa pro rekreaci a sport. Lokalita se nachází na území především městské části Praha 4 a Praha 12. Transformační lokalita Nové Dvory patří k největším územím v majetku hlavního města. Okolo nové stanice metra vybuduje Praha městskou čtvrť s dostupným nájemním bydlením, kompletní veřejnou infrastrukturou a vybaveností. Územní studie ZDE

Kalendář akcí