Interpon Redox – nátěry pro nejnáročnější projekty

publikováno:
autor:
Interpon Redox – vhodný například pro ochranu konstrukcí lanových drah Interpon Redox – vhodný například pro ochranu konstrukcí lanových drah

Výběr ideálního systému lakování, který bude splňovat požadavky i toho nejnáročnějšího projektu, může být mnohdy komplikovaný. Pro zjednodušení složitého procesu vyvinula firma AkzoNobel produktovou řadu Interpon Redox. Jde o jednoduše aplikovatelné portfolio produktů antikorozní ochrany. Tato produktová řada vícevrstvých práškových systémů, která komplexně řeší problematiku koroze oceli, je vhodná především pro ty nejnáročnější aplikace.

Komplexní problémy s korozí oceli lze nyní snadno a rychle vyřešit aplikací vysoce výkonných primerů z divize Powder Coatings společnosti AkzoNobel. Interpon Redox, vysoce výkonná základní barva, je totiž ideálním řešením pro takové konstrukce a prostředí, jakými jsou například horské lanovky, chemické závody, okenní rámy výškových budov či větrné turbíny.

„Interpon Redox pomáhá specifikátorům zjednodušit často komplikovaný proces rozhodování nasazení nejvhodnějšího systému povrchové ochrany. Uvedený produkt totiž nabízí nejlepší možnou ochranu proti korozi, a to za všech podmínek a po dlouhý čas. Systémy Interpon Redox byly vyvinuty tak, aby reagovaly na všechny proměnné každého projektu, což všem usnadňuje konečný výběr nátěru,“ vysvětluje Daniela Vlad, generální ředitelka divize Powder Coatings společnosti AkzoNobel.

Interpon Redox, který je již k dispozici v Evropě, bude již brzy uveden na trh v Asii a Severní Americe. Pro více informací navštivte www.interpon.com.

Související články

Aktuálně

Hlavní město Praha a Městská část Praha 6 daly zelenou vyhlášení mezinárodní architektonické soutěže na dostavbu tzv. 4. kvadrantu Vítězného náměstí. Po 100 letech od návrhu urbanistické struktury Dejvic tak dojde k dostavbě tohoto třetího největšího pražského náměstí. Možná podoba dostavby bude známá v květnu příštího roku. Investorem je společnost Fourth Quadrant, kterou spoluvlastní tři české realitní společnosti – Penta Real Estate, Sekyra Group a Kaprain. Část pozemku vlastní i Vysoká škola chemicko-technologická, jež zde plánuje umístit i vlastní minipivovar. Další informace k soutěži

Kalendář akcí