Kolekce dekorativních práškových nátěrů řady Interpon se speciálními efekty

publikováno:
autor:

Společnost AkzoNobel nově nabízí kolekci dekorativních práškových nátěrů Interpon  se speciálními efekty (Special Effects Collection). Jde o sadu 48 vysoce žádaných a moderních speciálních povrchových úprav s unikátními efekty. Jsou mezi nimi metalické, strukturované i jiné povrchové úpravy, všechny okamžitě dostupné na skladu.

Výrobky z této kolekce jsou ideální pro povrchovou úpravu průmyslových komponentů. Jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Výrobky pro použití v interiéru slouží především k dekoraci takových komponentů, jako jsou svítidla, kovový nábytek, zařízení obchodů a regály. Výrobky pro použití v exteriéru nabízejí dekoraci a ochranu produktů vystavených venkovním vlivům. Výrobky pro použití v exteriéru lze aplikovat například na městský a zahradní nábytek, venkovní svítidla, vybavení dětských hřišť a zemědělské stroje. K jedinečným vlastnostem této kolekce speciálních efektů patří:

  • speciální barvy,
  • kovové vzory,
  • jemné i hrubé textury, hladké aspekty,
  • matný, saténový a lesklý povrch,
  • kamenné efekty.

Každý práškový nátěr s dekorativním efektem je unikátní nejen svým účelem, ale i způsobem nanášení, který eliminuje ztráty materiálů (barvy) a tedy předchází vzniku odpadů. Před výběrem a použitím požadovaného výrobku je potřeba si prostudovat Technický list nebo požádat o konzultaci tým technické podpory AkzoNobel.

S těmito práškovými povlaky získají zákazníci i další přidanou hodnotu, a to že barvy neobsahují žádné těkavé organické látky (VOC), disponují dlouhou životností a zaručenou funkci v čase. Kolekce Special Effects je nyní k dispozici v sortimentu produktů Ready to Ship (RTS) po celé Evropě. Vzorkovník barev je ke stažení ZDE

Z podkladů AkzoNobel