Kolekce dekorativních práškových nátěrů řady Interpon se speciálními efekty

publikováno:
autor:

Společnost AkzoNobel nově nabízí kolekci dekorativních práškových nátěrů Interpon  se speciálními efekty (Special Effects Collection). Jde o sadu 48 vysoce žádaných a moderních speciálních povrchových úprav s unikátními efekty. Jsou mezi nimi metalické, strukturované i jiné povrchové úpravy, všechny okamžitě dostupné na skladu.

Výrobky z této kolekce jsou ideální pro povrchovou úpravu průmyslových komponentů. Jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Výrobky pro použití v interiéru slouží především k dekoraci takových komponentů, jako jsou svítidla, kovový nábytek, zařízení obchodů a regály. Výrobky pro použití v exteriéru nabízejí dekoraci a ochranu produktů vystavených venkovním vlivům. Výrobky pro použití v exteriéru lze aplikovat například na městský a zahradní nábytek, venkovní svítidla, vybavení dětských hřišť a zemědělské stroje. K jedinečným vlastnostem této kolekce speciálních efektů patří:

  • speciální barvy,
  • kovové vzory,
  • jemné i hrubé textury, hladké aspekty,
  • matný, saténový a lesklý povrch,
  • kamenné efekty.

Každý práškový nátěr s dekorativním efektem je unikátní nejen svým účelem, ale i způsobem nanášení, který eliminuje ztráty materiálů (barvy) a tedy předchází vzniku odpadů. Před výběrem a použitím požadovaného výrobku je potřeba si prostudovat Technický list nebo požádat o konzultaci tým technické podpory AkzoNobel.

S těmito práškovými povlaky získají zákazníci i další přidanou hodnotu, a to že barvy neobsahují žádné těkavé organické látky (VOC), disponují dlouhou životností a zaručenou funkci v čase. Kolekce Special Effects je nyní k dispozici v sortimentu produktů Ready to Ship (RTS) po celé Evropě. Vzorkovník barev je ke stažení ZDE

Z podkladů AkzoNobel

Oznámení


Vážené čtenářky a čtenáři,

pokud se vám stránky nezobrazují správně, zvolte prosím jiný prohlížeč (např. Google Chrome, Firefox).

Reklama

Vzhledem k mimořádným okolnostem, souvisejícím s onemocněním COVID-19, se pořadatelé tradiční konference Ocelové konstrukce, která se měla konat 20. května 2020 v Pasohlávkách, a konference KONSTRUKCE - tradiční výroční konference České asociace ocelových konstrukcí, rozhodli SPOJIT obě události do jedné. Společná konference se tak bude konat v termínu 5. listopadu 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Sledujte stránky www.konferencekonstrukce.cz a www.sekurkon.cz, kde vás budeme průběžně informovat o všem potřebném.

Kalendář akcí