Parkovací domy z Přerova míří do celé Evropy

Parkovací dům pro kliniku Euregio v německém Nordhornu Parkovací dům pro kliniku Euregio v německém Nordhornu

Mnoho evropských měst a dopravních uzlů se v dnešní době potýká s nedostatkem parkovacích míst. Astron přišel s efektivním řešením v podobě ocelových parkovacích domů vyráběných na míru. Ocelová nadzemní parkoviště tak doplnila stávající nabídku velmi oblíbených ocelových hal.

Nedostatek parkovacích kapacit na frekventovaných místech je častým problémem center měst, obchodních center, nemocnic, letišť i rušných železničních stanic. Řešení Astron dokáže využít stávající pozemek určený pro parkování a znásobit jeho kapacitu. Nadzemní parkoviště je ekonomickým, ekologickým a uživatelsky přívětivým řešením.

V základním provedení jsou parkovací domy Astron vybaveny nájezdovými rampami, ochrannými prvky a schodištěm. Volitelně mohou být doplněny o celou škálu automatizovaných systémů, externí nájezdovou točnu, zařízení pro sběr a uchovávání dešťové vody, dobíjecími stanicemi po elektromobily, osobními výtahy, ale také například čerpací stanicí či myčkou. Vše je zakomponováno do jednoduchého, ale velmi elegantního architektonického stylu. Jednotlivá podlaží mohou být barevně stylizována pro snadnější orientaci.

Samozřejmostí je design na míru. Díky individualizované projekční přípravě a výrobě je možné splnit i specifické požadavky jako například částečné zahloubení do země či zvýšená odolnost. Například parkoviště pro rakouské dráhy ÖBB napojené na železniční stanici disponuje takovými parametry, aby vydrželo případný náraz vlaku.

Kompletní ocelové konstrukce pro popisované nadzemní parkoviště vznikají v modernizovaném výrobním závodu v Přerově.

Astron Buildings s. r. o.
+420 581 250 217
info.cz@astron.biz
www.astron.biz