Vyhrajte dovolenou ve srubu. Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby!

publikováno:
autor:
Srub Libchavy Srub Libchavy

Od 8. do 24. března můžete hlasovat pro nejlepší stavby ze dřeva v anketě Dřevěná stavba roku 2021, kterou už po 11. vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Projekt, kterému udělila záštitu tři ministerstva, podporuje využívání dřeva jako naší významné obnovitelné suroviny.

Vybírat můžete z dřevěných hřišť, konstrukcí, budov i interiérů. Když budete hlasovat ve všech šesti kategoriích, zařadíte se do soutěže o dovolenou v nádherném srubu v podhůří Orlických hor. Pro dřevěné stavby hlasujte na webu www.drevenastavbaroku.cz/hlasovani. Vítězové ankety budou vyhlášeni na konci dubna tohoto roku v Praze.

Nadace dřevo pro život šíří již od roku 2005 osvětu o lese, dřevě a životním prostředí. Jejím posláním je podporovat využívání dřeva, díky kterému šetříme neobnovitelné suroviny, a tím chráníme životní prostředí pro další generace. Nadace ukazuje veřejnosti, že „dřevo je cesta“ prostřednictvím svých projektů. Mezi nimi jsou například soutěž Dřevěná stavba roku, studentská soutěž Stavby s vůní dřeva, vzdělávací program pro školy Do lesa s lesníkem, projekt Požární bezpečnost dřevostaveb nebo vzdělávací lesnicko-dřevařský portál MeziStromy.cz. Více informací naleznete na www.drevoprozivot.cz.