Časopis Žárové zinkování

Obor žárového zinkování je spojen s povědomím dlouhodobé ochrany oceli proti korozi a s tvorbou zinkových povlaků se specifickým estetickým efektem. Tento specifický vzhled povlaku žárového zinku v kombinaci s dalšími materiály jako jsou dřevo, sklo nebo kámen, působí velice přirozeně. Snahou oboru žárového zinkování je podpořit architekty a projektanty v používání této protikorozní ochrany kovů.

K této podpoře by měl sloužit také časopis Žárové zinkování, jehož obsahem jsou ukázky staveb realizovaných v různých místech naší zeměkoule. Časopis je určen architektům, projektantům, výrobcům ocelových konstrukcí, stavebnímu průmyslu a institucím, které se zabývají povrchovými úpravami a ochranou proti korozi obecně. Časopis bude vycházet 4x ročně.

Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. (AČSZ) se po 16 letech vrátila k vydávání tohoto časopisu, který je společným mezinárodním projektem asociací žárových zinkoven Německa, Spojeného království & Irska a Španělska. Věříme, že v časopise naleznete spoustu inspirace a informací pro Vaši další práci a budeme rádi za Vaše podněty nebo dotazy.

Časopis bude vydáván jak v tištěné, tak i v elektronické verzi. Elektronickou verzi časopisu naleznete na www.acsz.cz/casopisy.html.

Tištěný časopis bude všem zájemcům rozesílán zdarma. Pokud máte zájem o zasílání tištěné verze časopisu, zašlete nám prosím korespondenční údaje. Údaje zašlete na info@acsz.cz