Oceláři! Jdeme na to hybridně!

Vážení účastníci, přednášející a partneři tradiční konference Ocelové konstrukce (Pasohlávky)! Vzhledem k nepředvídatelné celosvětové pandemické situaci, ovlivňující pořádání vnitřních hromadných akcí, se organizační výbor letošního ročníku rozhodl (i na základě výsledků rozsáhlé ankety mezi Vámi – tradičními účastníky) uspořádat konferenci Ocelové konstrukce v hybridním formátu (čili částečně prezenčně a virtuálně). Akce se bude konat 23. června 2021, Hotel Termal Mušov v jihomoravských Pasohlávkách, resp. po celé naší zemi.

Jak to bude vypadat?

  1. Při registraci účastníků si vyberte prezenční nebo virtuální účast. Prezenční i virtuální účastníci konference budou mít stejný přístup k přednáškám a reklamním sdělením. Vaše včasná registrace, nám pomůže zjistit zájem o prezenční část akce. Případné změny budou reflektovány v podmínkách registrace. Další podrobnosti a podmínky registrace budou brzy k dispozici na webových stránkách v sekci registrace. Může se stát, že bude umožněna prezenční forma pouze do určitého počtu lidí, pak rozhoduje termín registrace. Proto neváhejte.  
  2. Příjem a kontrola abstraktů bude probíhat jako obvykle. Prosíme přednášející i dalších akcí, aby dodrželi termíny vkladu abstrakt i registrace. To může ovlivnit naše finální rozhodnutí, zda akce bude hybridně či plně virtuálně.
  3. Stejně tak přednášející prosím uveďte, zda byste spíše preferovali přednést své přednášky na místě konání nebo ze zázemí své kanceláře či bydliště.
  4. Partneři budou mít příležitost se propagovat současně pro účastníky on-line přenosu i přímo na místě, což jim umožní oslovit ještě širší škálu potenciálních obchodních partnerů. Současná podoba se může lišit v důsledku vládních omezení platných v danou chvíli nebo může být zcela zrušena
  5. V průběhu konference budeme dodržovat veškerá aktuálně platná zdravotní a hygienická opatření, aby byl průběh akce co nejbezpečnější.

Příjem abstraktů je otevřený k 23. dubnu do 23. května 2021. Stejně tak se můžete ucházet i o formy zviditelnění. Pro zpestření akce bude vyhlášená soutěž o hodnotné ceny. Seminář bude zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA. Účastníci konference získají osvědčení o účasti, které vydá Fakulta strojní, VŠB – Technické univerzity Ostrava. Elektronický sborník konference bude mít své ISBN.  

Více informací, možnost registrace i formy partnerství najdete ZDE.

Doufám, že pro účastníky bude konference nejen vhodným časem pro výměnu poznatků z oboru ocelových konstrukcí, ale také příležitost pro posílení stávajících kontaktů a navázání nových. Věříme, že se akce podaří a hlavně se v co největším počtu již konečně OSOBNĚ setkáme, mnoho podnětných informací získáme a večer si dobré vínko dáme. smiley Pro více informací proto aktuálně sledujte webové stránky konference  nebo stránky mediálních partnerů akce.

S bojovným pozdravem Viru zmar!

Ing. Stanislav Cieslar
šéfredaktor časopisu KONSTRUKCE
organizační garant konference

+420 733 531 084
cieslar@konstrukce-media.cz

Související články