26. konference žárového zinkování bude 13. až 15. října 2020 v hotelu Zámek Valeč

Exteriéry Zámku Valeč Exteriéry Zámku Valeč

Již loni v létě zahájila Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s., (AČSZ) přípravu 26. konference žárového zinkování, a to hledáním vhodného místa konání. AČSZ se totiž vždy snaží kromě zajímavého odborného programu najít také lákavou lokalitu místa konference. Letos to tak bude Zámek Valeč, jehož historie sahá až do roku 1534, a také Akciový pivovar Dalešice – pivovar filmových Postřižin.

Už jen historie a prohlídka aktuálního stavu obou uvedených míst může být důvodem návštěvy tohoto regionu. Když se k tomu přidá i možnost zisku nových informací z oblasti žárového zinkování a možnost setkat se s odborníky z oboru, pak máte jednoznačný důvod přijet na letošní konferenci žárového zinkování!

Odborný program a podrobnosti exkurze se sice ještě připravují, ale již dnes vás můžeme pozvat na prohlídku a posezení v dalešickém pivovaru, a to v rámci prvního konferenčního dne – po valné hromadě AČSZ.

Věříme, že účastníky zaujme jak odborný program konference, tak i ten doprovodný. Těšíme se na vás na 26. konferenci žárového zinkování v hotelu Zámek Valeč!