ESAB zve všechny svářeče na unikátní virtuální výstavu ESAB Xpanse

publikováno:
autor:
Společnost ESAB pořádá ve dnech 27. až 29. dubna 2021 mimořádnou celosvětovou událost - virtuální výstavu ESAB Xpanse. Svářečům se tak nabízí jedinečná příležitost seznámit se "trochu jinou formou" s tím nejlepším, co ESAB aktuálně pro obor svařování nabízí.
 
Tak jako svářeč po částech svařuje jednotlivé díly a vytváří něco skvělého, něco většího, něco expanzivního... Virtuální výstava ESAB Xpanse dělá totéž - právě tam se všechny věci spojují. Jediné co tam už chybí, jste vy.
 

Připojte se k virtuálnímu veletrhu a získáte zážitek jako žádný jiný a objevte:

  • Poslední novinky od společnosti ESAB
  • Odborné vzdělávací webináře ESAB
  • Video ukázky a prezentace
  • Vaše dotazy zodpovězeny našimi odborníky
  • Kompletní zážitek z evropského veletrhu ESAB na digitální platformě
ESAB XPANSE Europe bude k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, polštině a španělštině. 
 
 
Další informace o novinkách ESAB najdete ZDE.

Související články

Aktuálně

Hlavní město Praha a Městská část Praha 6 daly zelenou vyhlášení mezinárodní architektonické soutěže na dostavbu tzv. 4. kvadrantu Vítězného náměstí. Po 100 letech od návrhu urbanistické struktury Dejvic tak dojde k dostavbě tohoto třetího největšího pražského náměstí. Možná podoba dostavby bude známá v květnu příštího roku. Investorem je společnost Fourth Quadrant, kterou spoluvlastní tři české realitní společnosti – Penta Real Estate, Sekyra Group a Kaprain. Část pozemku vlastní i Vysoká škola chemicko-technologická, jež zde plánuje umístit i vlastní minipivovar. Další informace k soutěži

Kalendář akcí