Představujeme členy czBIM

publikováno:
autor:

Adeon CZ s. r. o. (www.adeon.cz)

ADEON CZ s. r. o. zajišťuje sofistikované dodávky nejnovějších řešení pro design, CAD/CAM strojírenství, CAD/BIM stavebnictví, architekturu a energetiku – spolu s paletou dalších služeb, jako jsou poradenství, technická podpora, systémové dohledy, školení, vizualizace, digitalizace dokumentů aj. Důležitou součástí těchto komplexních řešení je také řešení správy dokumentů a komunikace v projektovém týmu, včetně široké nabídky BIM školení.

EUROVIA CS, a. s. (www.eurovia.cz)

Společnost EUROVIA CS patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Staví na svých bohatých zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a výkonnosti regionálních závodů a dceřiných společností. Má vlastní surovinovou základnu. Skupina je organizována do šesti oblastí na území České a Slovenské republiky.

EUROVIA CS nabízí své služby zákazníkům již více než 65 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost EUROVIA, která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI. EUROVIA CS a všechny její dceřiné společnosti jsou držiteli certifikátu systému řízení kvality ISO 9001.

G4D s. r. o. (www.g4d.cz)

Společnost G4O s. r. o. se specializuje na komplexní služby sběru a zpracování 30 dat s využitím nejmodernějších metod 30 laserového skenování a letecké bezpilotní fotogrammetrie. Pro své zákazníky tvoříme 30 digitální modely jako podklad pro BIM stávajících objektů.

SVIŽN s. r. o. (www.svizn.cz)

Projekční ateliér, který dokáže zajistit komplexní projekt stavby od studie až po prováděcí dokumentaci a další navazující služby jako je inženýrská činnost, autorský nebo technický dozor. Díky vlastnímu rozsáhlému pracovnímu týmu zajišťuje zpracování architektonického, stavebního a technologického návrhu včetně zpracování rozpočtu stavby. Ke zpracování projektů využívá metodiku BIM, která zajišťuje maximální prostorovou koordinaci jednotlivých částí projektů a tím předchází komplikacím při realizaci stavby.