Představujeme členy czBIM

Odborná rada pro BIM z. s. sdružuje nejen individuální členy, ale hlavně členy kolektivní, tj. profesionály a společnosti, které působí na českém trhu a věnují se různým okruhům stavebnictví a digitalizace.

ALLPLAN Česko s. r. o. (www.allplan.com)

Allplan je globálním poskytovatelem otevřených řešení pro Building Information Modeling. Nabízí inovativní nástroje pro plánování a výstavbu staveb. Allplan je součástí Nemetschek Group.

EXCON, a. s. (www.excon.cz)

EXCON, a. s., je jednou z prvních porevolučních akciových společností ve stavebnictví. Zakladateli jsou české fyzické osoby, které ve společnosti pracovaly a některé dosud pracují. Na konci roku 2015 zakladatelé předali společnost do rukou managementu společnosti. EXCON staví na dlouholeté tradici, na jedinečnosti spočívající v komplexnosti procesu od návrhu po montáž a na vysoké odbornosti. Mottem firmy je stále rozvíjet a zefektivňovat vlastní výrobní zázemí. Hlavním cílem je dokonale zvládnutý proces na ose projektant – programátor – výrobní automat. Cílem v projektování i realizaci ocelových konstrukcí je přinášet kreativní, technicky jedinečná a ekonomická řešení.

BIM 4G s. r. o. (www.bim4g.cz)

BIM 4G s. r. o. je dodavatel chytrých BIM řešení pro stavebnictví. Hlavní produkty se soustředí na analýzu a kontrolu BIM modelů a následné generování podkladů pro oceňování a harmonogramů stavby. Společnost nabízí pomoc všem účastníkům výstavby: investorům, architektonickým a projekčním kancelářím, rozpočtářům, realizačním firmám a správcům budov.

EEProjekt s. r. o. (www.eeprojekt.cz)

EEprojekt s. r. o. je českobudějovická projekční kancelář elektro. Již od založení firmy v roce 2017 se ve firmě snaží používat moderní postupy v elektro projektování. Klíčové a komplexnější projekty jsou vytvářeny v BIM softwarových nástrojích a průběžně je zaváděna metoda BIM i na ostatní projekty.

Ing. arch. Petr Vaněk
místopředseda představenstva czBIM

Související články