Představujeme kolektivní členy Odborné rady pro BIM (czBIM)

publikováno:
autor:

Bim.Point (www.bim-point.com)

Společnost z České republiky, která vznikla s cílem využít dvacet let zkušeností s projektováním a vytvořit intuitivní nástroj pro práci s informacemi obsaženými v BIM modelech. Její vizí je, aby každá budova měla své digitální dvojče, aby každý BIM model mohl být využíván naplno a efektivně. Kromě on-line nástroje pro práci s BIM, poskytuje společnost také BIM konzultace (např. BEP, EIR či podpora FM) a nabízí tvorbu dat.

MFS Digital CZ, s. r. o. (www.mfsgroup.com)

MFS poskytuje fasádní konzultace, strategické poradenství v oblasti navrhování a výběru obvodových plášťů budov, BIM konzultace, řešení komplexních geometrií a pokročilého 3D modelování pro technicky a geometricky složité projekty ve stavebnictví.

GLEEDS ČESKÁ REPUBLIKA s. r. o. (cz.gleeds.com)

GLEEDS je mezinárodně uznávaná poradenská firma v oblasti stavebnictví a nemovitostí, s centrálou v Londýně již od roku 1885. GLEEDS ČESKÁ REPUBLIKA působí na investičním a stavebním trhu České republiky a Slovenské republiky více než čtvrtstoletí. Jako nezávislí poradci poskytují služby v oblasti stavebnictví pro privátní i veřejný sektor prakticky ve všech segmentech – od průmyslových a komerčních staveb zahrnujících výrobní závody, logistická, kancelářská a obchodní centra, přes bytovou výstavbu, hotely, až po oblast školství, energetiky, sportu nebo vědy a výzkumu.

KAMPARA s. r. o. (www.kampara.cz)

KAMPARA s.r.o, je mnohostranný partner pro Váš projekt, hlavní činností společnosti jsou projekty a realizace, generální dodávky staveb. KAMPARA s.r.o. je spolehlivý dodavatel poskytovaných služeb.

Související články

Aktuálně

V Praze vznikne nová čtvrť. Nové Dvory mají schválenou územní studii. Stavět se začne za 5 let. Lokalita Nových Dvorů je klíčovým, téměř 50 hektarovým, územím pro rozvoj města. Nově byla dokončena a schválena územní studie, na jejímž základě zde vznikne nová čtvrť u budoucí stanice metra D Nové Dvory, a také místa pro rekreaci a sport. Lokalita se nachází na území především městské části Praha 4 a Praha 12. Transformační lokalita Nové Dvory patří k největším územím v majetku hlavního města. Okolo nové stanice metra vybuduje Praha městskou čtvrť s dostupným nájemním bydlením, kompletní veřejnou infrastrukturou a vybaveností. Územní studie ZDE

Kalendář akcí