Main - Město a světlo

Představujeme další členy czBIM

publikováno:
autor:

COPY GENERAL s. r. o. (www.copygeneral.cz)

Copy General je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových řešení v České republice. Nabízí komplexní tiskové služby – od tisku výkresové dokumentace, přes grafiku, design, reklamu, digitalizaci až po prodej, servis a pronájem nejpokročilejších technologií HP. Společnost má na 2 000 korporátních klientů, šest retailových center, dvě produkční střediska a téměř 20 středisek v prostorách zákazníků, kterým se stará mimo jiné i o klientskou korespondenci.

Copy General je výhradní partner pro technologie HP PageWide XL v ČR a SR, autorizovaný partner HP pro velkoformátové plotry HP DesignJet. Jejich tiskárny využívá již přes 100 předních českých společností. V roce 2018 dokonce získali ocenění HP Partner roku.

IBR Consulting, s. r. o. (www.ibrconsulting.cz)

Konzultační kancelář poskytující služby v oblasti přípravy a realizace staveb – inženýring, technický dozor staveb, administrace projektů.

Tvorba oceňovacích podkladů, vývoj a podpora systému Aspe pro oceňování staveb ve všech fázích přípravy včetně celoživotních nákladů, rozpočtování a sledování realizace staveb.

HSI, spol. s r. o. (www.hsi.cz)

Společnost HSI, spol. s r. o., člen skupiny Unicorn, patří na českém trhu dlouhodobě mezi nejúspěšnější firmy nabízející komplexní IT řešení zaměřená převážně do oblastí geografických informačních systémů, systémové integrace a zavádění provozně‑technických informačních systémů, informačních systémů pro správu majetku (ISSM), systémů pro informační podporu facility managementu (CAFM) a pro tvorbu, správu, publikaci a atributovou a topologickou kontrolu graficky orientovaných dat.

Wienerberger s. r. o. (www.wienerberger.cz)

Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V šesti závodech vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás.

Související články

Aktuálně

Hlavní město obdrželo od Centra světového dědictví UNESCO odborný posudek na urbanistickou studii, která byla výsledkem mezinárodní soutěže na rozvoj území v okolí Masarykova nádraží. UNESCO v něm skrze své poradní orgány konstatuje, že studie má “potenciál lépe odhalit výjimečnou světovou hodnotu této části Prahy.“ Čtvrť, která podle návrhu vznikne, pak UNESCO hodnotí jako “vstřícnou jak ke svému bezprostřednímu kontextu, tak k urbanistické morfologii Prahy obecně.“ Pozitivní zprávy přicházejí po dlouhém období, kdy byly vztahy mezi Centrem světového dědictví UNESCO a Prahou spíše napjaté.

 

www.praha.eu

Kalendář akcí