Představujeme další členy czBIM

publikováno:
autor:

COPY GENERAL s. r. o. (www.copygeneral.cz)

Copy General je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových řešení v České republice. Nabízí komplexní tiskové služby – od tisku výkresové dokumentace, přes grafiku, design, reklamu, digitalizaci až po prodej, servis a pronájem nejpokročilejších technologií HP. Společnost má na 2 000 korporátních klientů, šest retailových center, dvě produkční střediska a téměř 20 středisek v prostorách zákazníků, kterým se stará mimo jiné i o klientskou korespondenci.

Copy General je výhradní partner pro technologie HP PageWide XL v ČR a SR, autorizovaný partner HP pro velkoformátové plotry HP DesignJet. Jejich tiskárny využívá již přes 100 předních českých společností. V roce 2018 dokonce získali ocenění HP Partner roku.

IBR Consulting, s. r. o. (www.ibrconsulting.cz)

Konzultační kancelář poskytující služby v oblasti přípravy a realizace staveb – inženýring, technický dozor staveb, administrace projektů.

Tvorba oceňovacích podkladů, vývoj a podpora systému Aspe pro oceňování staveb ve všech fázích přípravy včetně celoživotních nákladů, rozpočtování a sledování realizace staveb.

HSI, spol. s r. o. (www.hsi.cz)

Společnost HSI, spol. s r. o., člen skupiny Unicorn, patří na českém trhu dlouhodobě mezi nejúspěšnější firmy nabízející komplexní IT řešení zaměřená převážně do oblastí geografických informačních systémů, systémové integrace a zavádění provozně‑technických informačních systémů, informačních systémů pro správu majetku (ISSM), systémů pro informační podporu facility managementu (CAFM) a pro tvorbu, správu, publikaci a atributovou a topologickou kontrolu graficky orientovaných dat.

Wienerberger s. r. o. (www.wienerberger.cz)

Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V šesti závodech vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás.

Související články