Poznejte členy czBIM

Odborná rada pro BIM, z. s., sdružuje nejen individuální členy, ale hlavně členy kolektivní, tj. profesionály a společnosti, které působí na českém trhu a věnují se různým okruhům stavebnictví a digitalizace. Seriál, který členy czBIM představuje, tentokrát pokračuje s prezentací těch, kteří se aktivně podílejí na tvorbě standardu SNIM, tedy Standardu Negrafických Informací 3D Modelu.

BIM consulting s. r. o. (www.bimcon.cz)

Společnost BIM consulting s. r. o. při práci na SNIM zastupuje Tomáš Čermák, jehož hlavním úkolem je implementace prvků pro dopravní stavby. BIM consulting je česká konzultační společnost, která svým klientům pomáhá s informačním modelováním staveb (BIM) v projektech a s navazující systémovou integraci. Poskytuje poradenství v oblasti BIM ve všech fázích stavebního projektu a pro všechny typy staveb. Zaměřuje se též na návrh, integraci a podporu provozu informačních systémů pro BIM. Poskytuje i školení a jsou aktivními členy spolku czBIM, jehož posláním je vzdělávání, podpora standardizace a rozvoj metody BIM v České republice.

cadconsulting, spol. s r. o. (www.cadconsulting.cz)

Společnost cadconsulting, spol. s r. o. při přípravě SNIM zastupuje Rudolf Vyhnálek, který celý projekt vede a je také členem představenstva czBIM. cadconsulting, spol. s r. o. je konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie a klientům pomáhá s jejím zavedením již od roku 2009. Pomůžou všem zájemcům také s přechodem z 2D CAD řešení na BIM s využitím aplikace Autodesk Revit®. Za pomocí implementace učí své zákazníky používat platformu Autodesk BIM při zachování stávající produktivity práce. Pobočky má firma v Praze a Brně. Díky spolupráci s IRIVET Software House se podílí na projektech přesahující naše hranice, např. v saudskoarabské Dubaji.

Související články