Main - Město a světlo

Pro projekt Elektrárny Mělník I působila společnost ACS International jako partner pro dohled nad realizací části elektro, řízení procesů a uvádění technologií pro čištění spalin do provozu

ACS International s. r. o., inženýringová společnost s hlavním sídlem v Příbrami a s pobočkami v Německu, Rakousku a v Bulharsku, se v rámci ekologizačního projektu v Elektrárně Mělník I podílela na dozoru nad realizací části elektro, měla na starosti postup a realizaci vlastního najíždění nových technologií odsíření spalin, dále pak v rámci uvádění do provozu prováděla doladění automatizace v rámci řídícího systému a procesu čištění spalin.

Společnost působí více jak patnáct let v energetickém průmyslu a disponuje rozsáhlými zkušenostmi v oblasti elektro, řídicích systémů a najíždění technologií. Firma své služby rozděluje na poskytování technické podpory a servisu a zároveň nabízí kompletní projekční práce, včetně výroby rozváděčů.

ČINNOSTI A SLUŽBY

  • Inženýrské a projekční práce elektro a MaR
  • Návrhy softwarových řešení, programování PLC/HMI
  • Výroba rozváděčů
  • Instalace a instalační supervize elektro
  • Uvádění do provozu:
    • Kotle / Turbíny / Technologie pro čištění spalin (DeNOx, DeSOx, Hg, odprášení)
  • Optimalizace funkčních celků a automatizace

Mezi referenční projekty v této oblasti patří například projekty v elektrárnách Ledvice, Tušimice, Prunéřov, Chotíkov, Chvaletice, Opatovice, Tisová, Plzeňská Teplárenská či Teplárna České Budějovice.

ACS International s. r. o. – Váš partner
pro uvádění technologických celků do provozu!
Více na www.acs-e.com

Související články

Aktuálně

Hlavní město obdrželo od Centra světového dědictví UNESCO odborný posudek na urbanistickou studii, která byla výsledkem mezinárodní soutěže na rozvoj území v okolí Masarykova nádraží. UNESCO v něm skrze své poradní orgány konstatuje, že studie má “potenciál lépe odhalit výjimečnou světovou hodnotu této části Prahy.“ Čtvrť, která podle návrhu vznikne, pak UNESCO hodnotí jako “vstřícnou jak ke svému bezprostřednímu kontextu, tak k urbanistické morfologii Prahy obecně.“ Pozitivní zprávy přicházejí po dlouhém období, kdy byly vztahy mezi Centrem světového dědictví UNESCO a Prahou spíše napjaté.

 

www.praha.eu

Kalendář akcí