SafeKey: nejbezpečnější zámek pro systém Lockout/Tagout

publikováno:
autor:

Společnost Brady Corporation nabízí nové, inovační zámky SafeKey pro dosažení nejbezpečnějších postupů Lockout/Tagout během údržby. Díky více než 100 000 jedinečným klíčům mohou nové zámky podporovat rozsáhlé hierarchie klíčů specifické pro danou společnost, ve kterých nelze otevřít žádné 2 zámky stejným klíčem.

Nejvyšší bezpečnost a zabezpečení zámkem

Nové zámky SafeKey pro systém Lockout/Tagout nabízejí o 700 % více klíčových možností než standardní bezpečnostní visací zámek díky jejich inovačnímu mechanismu zamykání. S více než 100 000 různými klíči se mohou zámky SafeKey optimálně používat ve vlastních hierarchiích velkých sad nezaměnitelných klíčů, které lze v případě potřeby otevřít hlavním nebo nejvyšším klíčem manažera. Registrovaná čísla klíčů zajišťují, že pokud je třeba, ve stejné společnosti žádné dva klíče neotevřou stejný zámek. Pro dodatečnou bezpečnost jsou k dispozici jak nevodivé, tak antikorozivní modely zámků.

Vyšší účinnost systému Lockout/Tagout

S barevně rozlišenými klíči, které odpovídají barvě jejich zámku, pomáhají zámky SafeKey zvyšovat účinnost systému Lockout/Tagout během údržby. K dispozici je 9 barev, které pracovníkovi údržby pomohou získat ten správný klíč pro jeden z jeho zámků. Zamykací mechanismus navíc umožňuje pro rychlou a snadnou manipulaci se zámkem plynulé vkládání a vyjímání klíčů.

Personalizace

Na každý zámek SafeKey pro systém Lockout/Tagout lze vyrýt jméno zaměstnance, název týmu, oddělení nebo pracovní oblasti nebo sériové číslo. Kromě nezaměnitelných klíčů jsou k dispozici modely stejných klíčů pro otvírání řady zámků stejným klíčem.

Podívejte se na video a stáhněte si zdarma průvodce systémem Lockout/Tagout.


Brady Česká republika
www.brady.cz

Související články

Aktuálně

V Praze vznikne nová čtvrť. Nové Dvory mají schválenou územní studii. Stavět se začne za 5 let. Lokalita Nových Dvorů je klíčovým, téměř 50 hektarovým, územím pro rozvoj města. Nově byla dokončena a schválena územní studie, na jejímž základě zde vznikne nová čtvrť u budoucí stanice metra D Nové Dvory, a také místa pro rekreaci a sport. Lokalita se nachází na území především městské části Praha 4 a Praha 12. Transformační lokalita Nové Dvory patří k největším územím v majetku hlavního města. Okolo nové stanice metra vybuduje Praha městskou čtvrť s dostupným nájemním bydlením, kompletní veřejnou infrastrukturou a vybaveností. Územní studie ZDE

Kalendář akcí