Main - Město a světlo

SafeKey: nejbezpečnější zámek pro systém Lockout/Tagout

publikováno:
autor:

Společnost Brady Corporation nabízí nové, inovační zámky SafeKey pro dosažení nejbezpečnějších postupů Lockout/Tagout během údržby. Díky více než 100 000 jedinečným klíčům mohou nové zámky podporovat rozsáhlé hierarchie klíčů specifické pro danou společnost, ve kterých nelze otevřít žádné 2 zámky stejným klíčem.

Nejvyšší bezpečnost a zabezpečení zámkem

Nové zámky SafeKey pro systém Lockout/Tagout nabízejí o 700 % více klíčových možností než standardní bezpečnostní visací zámek díky jejich inovačnímu mechanismu zamykání. S více než 100 000 různými klíči se mohou zámky SafeKey optimálně používat ve vlastních hierarchiích velkých sad nezaměnitelných klíčů, které lze v případě potřeby otevřít hlavním nebo nejvyšším klíčem manažera. Registrovaná čísla klíčů zajišťují, že pokud je třeba, ve stejné společnosti žádné dva klíče neotevřou stejný zámek. Pro dodatečnou bezpečnost jsou k dispozici jak nevodivé, tak antikorozivní modely zámků.

Vyšší účinnost systému Lockout/Tagout

S barevně rozlišenými klíči, které odpovídají barvě jejich zámku, pomáhají zámky SafeKey zvyšovat účinnost systému Lockout/Tagout během údržby. K dispozici je 9 barev, které pracovníkovi údržby pomohou získat ten správný klíč pro jeden z jeho zámků. Zamykací mechanismus navíc umožňuje pro rychlou a snadnou manipulaci se zámkem plynulé vkládání a vyjímání klíčů.

Personalizace

Na každý zámek SafeKey pro systém Lockout/Tagout lze vyrýt jméno zaměstnance, název týmu, oddělení nebo pracovní oblasti nebo sériové číslo. Kromě nezaměnitelných klíčů jsou k dispozici modely stejných klíčů pro otvírání řady zámků stejným klíčem.

Podívejte se na video a stáhněte si zdarma průvodce systémem Lockout/Tagout.


Brady Česká republika
www.brady.cz

Související články

Aktuálně

Hlavní město obdrželo od Centra světového dědictví UNESCO odborný posudek na urbanistickou studii, která byla výsledkem mezinárodní soutěže na rozvoj území v okolí Masarykova nádraží. UNESCO v něm skrze své poradní orgány konstatuje, že studie má “potenciál lépe odhalit výjimečnou světovou hodnotu této části Prahy.“ Čtvrť, která podle návrhu vznikne, pak UNESCO hodnotí jako “vstřícnou jak ke svému bezprostřednímu kontextu, tak k urbanistické morfologii Prahy obecně.“ Pozitivní zprávy přicházejí po dlouhém období, kdy byly vztahy mezi Centrem světového dědictví UNESCO a Prahou spíše napjaté.

 

www.praha.eu

Kalendář akcí