Main - Město a světlo

Zvyšte bezpečnost strojů a zařízení podle normy ISO 3864-2:2016

publikováno:
autor:
Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY

Varujte a informujte optimálním způsobem o bezpečnostních rizicích zařízení, která nelze odstranit konstrukcí stroje, pomocí speciálních, spolehlivých a vysoce viditelných bezpečnostních značek v kvalitě od společnosti BRADY a ve shodě s mezinárodní normou ISO 3864-2:2016. Poznejte možnosti kvalitních štítků od společnosti BRADY!

Plně v souladu s předpisy

Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY splňuje mezinárodně uznávanou normu ISO 3864-2:2016. Dodržení této normy umožňuje maximální rozpoznání a napomáhá uživatelům strojů lépe porozumět jakýmkoli výstrahám, upozorněním nebo požadavkům na povinné OOP. Celý sortiment bezpečnostních značek pro stroje je k dispozici i na materiálech schválených společností UL.

Vysoce viditelné

Značky lze aplikovat na jakýkoli povrch, kde jsou nejvíce viditelné a co nejlépe umístěné pro zlepšení bezpečnosti stroje. Tisk s vysokým rozlišením ještě více poutá pozornost jasnými barvami a ostrým sdělením bezpečnostní zprávy s vysokým rozlišením. Tisknou se na naše spolehlivé průmyslové materiály značek, které dokáží odolat náročným podmínkám a zůstávají připevněné a čitelné po mnoho let.

Přizpůsobte si je

Bezpečnostní štítky pro stroje od společnosti BRADY jsou vysoce přizpůsobitelné, aby vyhovovaly různým potřebám a situacím použití stroje. Mezi možnosti patří úprava velikosti značky, tvaru a lepidla, aby se optimálně hodila pro jakýkoli stroj nebo díl. Materiály značek lze měnit, aby se zajistila spolehlivost označení v konkrétním vnitřním nebo venkovním prostředí. A jakékoli výtisky lze zcela přizpůsobit tak, aby měly optimální dopad na bezpečnost stroje.

Získejte více informací v praktickém referenčním listu nebo si vyžádejte vzorky zdarma!


BRADY Česká republika
www.brady.cz

Aktuálně

Hlavní město obdrželo od Centra světového dědictví UNESCO odborný posudek na urbanistickou studii, která byla výsledkem mezinárodní soutěže na rozvoj území v okolí Masarykova nádraží. UNESCO v něm skrze své poradní orgány konstatuje, že studie má “potenciál lépe odhalit výjimečnou světovou hodnotu této části Prahy.“ Čtvrť, která podle návrhu vznikne, pak UNESCO hodnotí jako “vstřícnou jak ke svému bezprostřednímu kontextu, tak k urbanistické morfologii Prahy obecně.“ Pozitivní zprávy přicházejí po dlouhém období, kdy byly vztahy mezi Centrem světového dědictví UNESCO a Prahou spíše napjaté.

 

www.praha.eu

Kalendář akcí