Zvyšte bezpečnost strojů a zařízení podle normy ISO 3864-2:2016

publikováno:
autor:
Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY

Varujte a informujte optimálním způsobem o bezpečnostních rizicích zařízení, která nelze odstranit konstrukcí stroje, pomocí speciálních, spolehlivých a vysoce viditelných bezpečnostních značek v kvalitě od společnosti BRADY a ve shodě s mezinárodní normou ISO 3864-2:2016. Poznejte možnosti kvalitních štítků od společnosti BRADY!

Plně v souladu s předpisy

Bezpečnostní značení pro stroje od firmy BRADY splňuje mezinárodně uznávanou normu ISO 3864-2:2016. Dodržení této normy umožňuje maximální rozpoznání a napomáhá uživatelům strojů lépe porozumět jakýmkoli výstrahám, upozorněním nebo požadavkům na povinné OOP. Celý sortiment bezpečnostních značek pro stroje je k dispozici i na materiálech schválených společností UL.

Vysoce viditelné

Značky lze aplikovat na jakýkoli povrch, kde jsou nejvíce viditelné a co nejlépe umístěné pro zlepšení bezpečnosti stroje. Tisk s vysokým rozlišením ještě více poutá pozornost jasnými barvami a ostrým sdělením bezpečnostní zprávy s vysokým rozlišením. Tisknou se na naše spolehlivé průmyslové materiály značek, které dokáží odolat náročným podmínkám a zůstávají připevněné a čitelné po mnoho let.

Přizpůsobte si je

Bezpečnostní štítky pro stroje od společnosti BRADY jsou vysoce přizpůsobitelné, aby vyhovovaly různým potřebám a situacím použití stroje. Mezi možnosti patří úprava velikosti značky, tvaru a lepidla, aby se optimálně hodila pro jakýkoli stroj nebo díl. Materiály značek lze měnit, aby se zajistila spolehlivost označení v konkrétním vnitřním nebo venkovním prostředí. A jakékoli výtisky lze zcela přizpůsobit tak, aby měly optimální dopad na bezpečnost stroje.

Získejte více informací v praktickém referenčním listu nebo si vyžádejte vzorky zdarma!


BRADY Česká republika
www.brady.cz