EXCON přijme vedoucí projektu/stavbyvedoucí do kanceláří Praha a Ostrava

publikováno:
autor:

I přes pandemickou krizi, resp. možná právě díky ní a vzhledem k dopadům aktuální situace na celý sektor stavebnictví, hlásí někteří dodavatelé ocelových konstrukcí nedostatek zaměstnanců. Například společnost EXCON, a.s, která se zabývá projekcí, výrobou a montáží ocelových konstrukcí, aktuálně hledá na dlouhodobý pracovní poměr posily na pozici Vedoucí projektu/stavbyvedoucí do svých kanceláří v Praze a Ostravě.

Více informací o možnosti práce ve firmě EXCON, která se již přes 30 let podílí na technicky zajímavých stavbách z ocelových konstrukcí, najdete ZDE případně kontaktujte přímo frysova@excon.cz.


Máte zájem prostřednictvím časopisu KONSTRUKCE oslovit potenciální zájemce o práci ve vaší společnosti? Jaké profese Vám chybí? Co by se mělo stát pro to, aby se situace na trhu s dostatkem kvalifikovaných řemeslníků a inženýrů zlepšila? Jaký máte názor na české střední a vysoké školství? Kontaktujte šéfredaktora časopisu konstrukce +420 733 531 084, cieslar@konstrukce-media.cz

Aktuálně

Největší česká architektonická soutěž o nejlepší realizaci Grand Prix Architektů – Národní cena za architekturu startuje.

V porotě zasedá Petr Štefek (Česko), Irakli Eristavi (Slovensko), Thorbjörn Andersson (Švédsko), Balázs Bognár (Japonsko) a Amanda J. Levete (Velká Británie). Termín registrace projektů je do půlnoci 30. června 2023 a účast je zdarma. Registrace zde.