Společnost XOM Materials se stala novým členem ČAOK

publikováno:
autor:

Firma byla založena v prosinci 2017 v Berlíně a je on‑line tržištěm a platformou pro objednávání všech produktů a služeb týkajících se průmyslové výroby, včetně oceli, dalších kovů a plastů.

Toto virtuální tržiště je nezávislé na značkách výrobců a úzce spolupracuje s kupci i prodejci tak, aby zajistilo jejich spokojenost s nabízenými produkty a službami. XOM Materials výrazně usnadňuje proces objednávání. Zákazníkům tak zbývá více času, který mohou věnovat strategickým aspektům své hlavní podnikatelské činnosti. Zásadním posláním firmy je trvale proměnit materiálové hospodářství, a to pomocí intuitivních digitálních procesů, flexibilních služeb financování a optimalizované logistiky.

Související články

Reklama

Vážené čtenářky a čtenáři,

víte, že od roku 2002 bylo na web KONSTRUKCE vloženo 5 132 článků? Všechny lze dohledat na „staré verzi“ - old.konstrukce.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“, čili old.konstrukce.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.

Kalendář akcí